BAYKARA’DAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

30 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
297 defa okundu.
BAYKARA’DAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

 

Ramazan-Baykara-aile-sosyal-copyRamazan Baykara:” Eşsiz Vatanseverlik Ve Kahramanlık Destanlarıyla Dolu Olan Büyük Taarruz’un 94. Yıl Dönümüne Ulaşmanın Gururunu Yaşamaktayız”

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda: “Milli Kurtuluş Savaşımızın tarihte eşine ender rastlanabilecek bir zaferle sonuçlanmasını sağlayan, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu olan Büyük Taarruz’un 94. yıl dönümüne ulaşmanın gururunu yaşamaktayız.
94 yıl önce kazanılan bu büyük zafer, milletimizin hiçbir şekilde bütünlük ve hürriyetinden taviz vermeyeceğinin, vatan topraklarının bölünemeyeceğinin belirgin bir nişanıdır. Milletimiz binlerce yıllık tarihinde birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmuş, tüm tehditlere ve saldırılara karşı ayakta kalmıştır. Türkiye’yi güçlü kılan ve milli dayanışmasıyla tarihte öne çıkaran işte bu birlik ve beraberlik ruhudur. Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ailesi olarak 30 Ağustos gururunu yaşadığımız bugün de milletimize eşsiz zaferler kazandıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükran ile anıyor, tüm yurttaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN