Baykara’dan Dünya Çocuk Hakları Günü Mesajı

21 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
181 defa okundu.
Baykara’dan Dünya Çocuk Hakları Günü Mesajı

imagesKırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara Dünya Çocuk Hakları Günü Mesajı Yayımladı

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara “Dünya Çocuk Hakları Günü” dolayısıyla yayımladığı mesajında; ’’Bütün çocuklara yüzlerinde gülümsemenin eksik olmayacağı bir dünya diliyorum’’ dedi.
Mesajında çocukların toplum hayatı ve gelecek için taşıdığı öneme değinen Baykara, bir ülkenin geleceği için çocukların çok önemli olduğunu belirterek, ’’İnsanlığın mutluluğu, dünyanın güzelleşmesi ve çocukların korunmasının, onların iyi yetiştirilmesine bağlıdır. Bu anlamda barış içinde yaşamak, güzellikleri paylaşmak eğitimle olur. Çocukların kıymetini bilen, onlara önem veren milletler iyi bir neslin yetişmesi için çalışırlar. Dünya üzerinde, hala barış ortamının sağlanamadığı ülkelerde birçok çocuğumuz, daha hayatlarının baharında iken katledilmektedir. Temennimiz artık bu çağ dışı zihniyetlerin yerini, huzur ve barış ortamının almasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle masum olan bütün dünya çocuklarının başta temel hakları olmak üzere istedikleri bütün güzelliklere sahip olarak, yüzlerinde gülümsemenin eksik olmayacağı bir dünya diliyor ve bütün çocuklarımızın bu güzel gününü tebrik ediyorum’’ diye belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On