BAYKARA’DAN 23 NİSAN MESAJI

23 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
258 defa okundu.
BAYKARA’DAN 23 NİSAN MESAJI

Ramazan-Baykara-aile-sosyal-copyKırşehir Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı yayınladı.

Baykara 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı için yayınladığı mesajda;” Değerli Kırşehirliler, Sevgili Çocuklar. Milli egemenliğimizin sembolü, kurtuluş mücadelemizin ve demokrasi tarihimizin en önemli kurumlarından olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 96’nci yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gururla kutluyoruz. 23 Nisan 1920, aziz milletimiz için tarihi değer taşıyan bir dönüm noktası olup ülkemizi işgal etme teşebbüsleri karşısında, Türk milletinin egemenliğini eline aldığı, vatanına sahip çıktığı günü simgelemektedir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde “Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır” parolasıyla yürütülen istiklal mücadelesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması, vatanın kurtarılması ve Cumhuriyet’in ilan edilmesiyle nihai hedefine ulaşmıştır.

Sevgili Çocuklar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, aynı zamanda milletimizin gurur ve coşku günüdür. Sizler ülkemizin geleceği, milletimizin umudusunuz. Önümüzdeki yıllarda önemli görevlere gelecek, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edecek ve yarınlara taşıyacaksınız. Sizlerin, Türkiye’yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmadan çalışacağınıza inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi minnet ve şükranla anarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlar, sevincinizin, coşkunuzun ve ümidinizin daim olmasını diliyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On