BAYIR-BUCAK TÜRKMENLERİ İÇİN KIRŞEHİR’DEN 45. TIR YOLA ÇIKTI

13 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
214 defa okundu.
BAYIR-BUCAK TÜRKMENLERİ İÇİN KIRŞEHİR’DEN 45. TIR YOLA ÇIKTI

BAYIR-BUCAK TÜRKMENLERİ İÇİN 45.TIR YOLA ÇIKTI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Bayır-Bucak Türkmenleri için başlatılan yardım kampanyasında Kırşehir’den 45. Yardım TIR’ı yola çıktı.
Kırşehir Valiliği önünde düzenlenen törenle yardım TIR’ları yola çıkarken ‘Ahi Duası’ yapıldı.
Tören alanında konuşan Vali Necati Şentürk, Türkiye var oldukça İslam alemine kimsenin yan bakamayacağını söyledi.
Yapılan törende konuşan Vali Şentürk, “Hani Türkmen Dağı, düştü diye iddia ediyorlardı. Türkler yenildiler diyorlardı. Hiç öyle bir şey olmadı.”dedi.
Türkmen Dağının alınamadığını ifade eden Vali Şentürk, “Şer kuvvetlerin eline geçmiş olan bazı köyler de bu günlerde yeniden Bayır-Bucak Türkmenlerinin eline geçti. Türkiye var ve güçlü oldukça Türkiye dünyanın en sayılı ordularından bir tanesine sahip olduğu sürece İslam alemine de hiç kimse yan bakamayacak. Türklük’te kıyamete kadar var olacak. Bu günlerde önemli bir şeyler de yapılıyor. Türkiye önderliğinde İslam Ordusu kuruluyor. İslam ordusu kurulduktan sonra da kendi sorunlarını da kendileri halledecekler.”diye konuştu.
Kırşehir’de ilk yardım, STK’lar tarafından yapılarak Bayır-Bucak Türkmenlerine gönderilmişti. Şubat ayı itibari ile Kırşehir’den 45. Yardım TIR’ı Bayır-Bucak Türkmenlerine gönderildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On