BAŞKANA KIZDI SOLUĞU ÇATIDA ALDI

30 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
436 defa okundu.
BAŞKANA KIZDI SOLUĞU ÇATIDA ALDI

kirsehir_belediye_baskanina_kizdi_catiya_cikti_h6728_9f3b6

Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde çalıştığını ve işsiz bırakıldığını iddia eden H.S., işsiz kalmasının sebebi olarak gördüğü Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye kızarak gece yarısı çatıya çıkarak, kendini 5. kattan aşağı atmak istedi.

 

Edinilen bilgiye göre; Kırşehir Belediyesi İtfaiye müdürlüğünde çalıştığı sırada sözleşmesi iptal edilerek işsiz kaldığı için bunalıma giren H.S. (38) gece saatlerinde, şehir merkezinde faaliyet gösteren  5 katlı bir otelin teras katına çıkarak atlamak istedi. 112 acil servisinin hazır bulunduğu otel önünde itfaiye ekipleri de güvenlik önlemi aldı.
Görgü tanıklarının ifadesine göre; işsiz kalmasının sorumlusu olarak Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi suçlayan H.S.’nin, “Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci buraya gelsin, Vali buraya gelsin, işten atıldım, işsiz kaldım” diyerek bağırdı.

Olay yerine gelen Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin iknaları sonucu çatıdan indirilen H.S. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Bir süre önce Kırşehir İtfaiyesinde görevli olarak çalışan H.S.’nin sözleşmesinin fesh edildiği ve işsiz kaldığı için bunalıma girdiği öne sürüldü.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından olayla ilgili inceleme başlatıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN