Başkan Yalçınkaya’ya Gururlandırıcı Ödül

20 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1253 defa okundu.
Başkan Yalçınkaya’ya Gururlandırıcı Ödül

Başkan Yalçınkaya’ya Gururlandırıcı Ödül

“Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya Kırşehir de faaliyet sürdüren 312 Dernek arasında en başarılı Dernek seçildi.”

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği  Kırşehir de faaliyet sürdüren 312 Dernek arasında en başarılı Sivil Toplum kuruluşu seçildi.

Kırşehir’in Akçakent ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya’nın yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiriyor. Orhan Yalçınkaya ve ekibinin taktire şayen işleri Kırşehir’de de büyük beğeni topluyor.

Kırşehir Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü 12.10.2018 tarihinde Dernek evraklarını ve çalışmaları incelendi. Yapılan incelemenin ardından Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya ve ekibi en başarılı sivil toplum kuruluşu ünvanını alarak başarı belgesi ile ödüllendirildi.

19.10.2018 tarihinde Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya’ya Kırşehir Valiliği Sivil Toplum İlişkileri Müdürü Cemalettin Duran tarafından başarı belgesi taktim edildi.

Bizde 40 Arena Gazetesi olarak Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya ve Yönetimini Kutluyor başarılar diliyoruz. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com