Başkan Yalçınkaya’dan Festivale Davet!

9 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1867 defa okundu.
Başkan Yalçınkaya’dan Festivale Davet!

Akçakent Tanışma-Kaynaşma-Dayanışma Festivali Düzenlenecek.

Başkan Yalçınkaya’dan Festivale Davet!

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Orhan Yalçınkaya öncülüğünde 25 Ağustos 2018’de saat 10:00’da Eskiyurt Mesire Alanında 2. Akçakent Tanışma-Kaynaşma-Dayanışma Festivali gerçekleştirilecek.

Festivalde Vedat Öz, Birol Taşan, Haydar Barin, İlker Barin, Tuncay Barin, Levent Barin,  Faruk Ağar (Komedyen-İlizyonist) eşsiz sunumlarıyla katılımcılarına keyifli dakikalar yaşatacak.

AKÇAKENT’TE DOLU DOLU FESTİVAL!

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yalçınkaya açıklamalarında şunları kaydetti; “Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz festival için hazırlıklarımız devam ediyor. Amacımız bu festivali geleneksel bir hale getirip vatandaşlarımızın keyif almalarını sağlayıp Akçakent’imizi en iyi şekilde temsil etmek. Bu yıl gerçekten çok güzel, çok iyi, çıtası çok yüksek bir festivalle halkımızın karşısında olacağız.

Çeşitli müzik ziyafetimizle kulaklarınızın pasını silerken, komedyen ve ilizyonis gösterileriyle de keyifli ve unutulmaz dakikalar geçireceğinize inanıyorum.

Katılım sağlamak isteyen bütün herkesi festivalimize davet ediyorum.”

(Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On