Başkan Ünsal’dan Gazetemize Anlamlı Ziyaret

19 Şubat 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
790 defa okundu.
Başkan Ünsal’dan Gazetemize Anlamlı Ziyaret

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde 40 Arena Gazetesi İmtiyaz Sahibi, Kırşehir Basın Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık ve gazetemiz çalışanlarını ziyaret ettiler.
Ziyarette gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sait Yanık, Muhabirlerimiz Serhat Erdoğan, Deniz Yeşilay ve 40 Arena Gazetesi Editörü Didem Ceylan ile hasbihal etti. AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ve yönetim kurulu üyeleri Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sait Yanık ile Kırşehir’in sorunları ve çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, 40 Arena Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Yanık’ın, Kanal 40 TV’nu için canlı yayın davetini kabul ederken gerçekleştirilen ziyaret gazetemiz ekibi ile hatıra fotoğrafı ile son buldu.
(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On