Başkan Ozan, Hizmet Ağına Yenilerini Eklemek İçin Kollarını Sıvadı

30 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1117 defa okundu.
Başkan Ozan, Hizmet Ağına Yenilerini Eklemek İçin Kollarını Sıvadı

Başkan Ozan, Hizmet Ağına Yenilerini Eklemek İçin Kollarını Sıvadı

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkan Bülent Ozan hizmet ağına yenilerini eklemek için kollarını sıvadı.

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ozan durmak bilmiyor. Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından olan Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ozan Kaman ilçe halkının daveti üzerine köy ziyaretinde bulundu.  Tarımsal yoğunluğun hâkim olduğu bu dönemde dahi sadece üyeler değil bütün üreticilerin yoğun katılım gösterdiği toplantının ilki Benzer köyünde gerçekleştirildi.

KÖY HALKI OZAN’A TALEPLERİNİ DİLE GETİRDİ

İkinci toplantıyı Kargın Yenice köyünde Ağapınar ve Tatık köy halkının katılımıyla gerçekleştiren Bülent Ozan günün son toplantısını Bayramözü köyünde Yazıyolu ve Kargın Selimağa köylerinin katılımıyla gerçekleştirdi. Köy halkının organize etmiş olduğu toplantıda üreticiler birlik başkanı Ozan’a taleplerini dile getirerek teknik konuda problemlerine çözüm ürettiler. Kırşehir hayvancılığının geleneksellikten çıkarak daha verimli ve daha kaliteli bir hayvancılığa ulaşması için elinden geleni ardına koymayan birlik yoğun iş temposuna rağmen üreticilerin yaşadığı zorluklara odaklanarak yeni hizmetlere yöneliyor.

“ÜRETİCİYİ ANLAYARAK DAHA SAĞLAM İLERLEYECEĞİMİZİN FARKINDAYIZ”

Üretim konusunda en büyük paya sahip olan halkımızı daha ileriye taşımak için çabalıyoruz diyen Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ozan, “üreticiyi anlayarak daha sağlam ilerleyeceğimizin farkındayız. Sahada eksik noktaları belirleme konusunda gerçekçilikten ödün vermiyoruz. Ziyaret ettiğimiz köylerdeki üreticilerin samimiyet ve çabasına binaen daha kapsamlı toplantılar yapmaya karar verdik” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On