Başkan Kılıç, Binali Yıldırıma destek için İstanbul’a gidecek!

10 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
59 defa okundu.
Başkan Kılıç, Binali Yıldırıma destek için İstanbul’a gidecek!

Başkan Kılıç, Binali Yıldırıma destek için İstanbul’a gidecek!

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ve MHP İl Teşkilatı, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Belediye Başkanlığı seçimi için İstanbul’a giderek AKP’li aday Binali Yıldırım’a destek vereceklerini açıkladı.

MHP İl Teşkilatı, İstanbul’da yapılacak 23 Haziran Belediye Başkanlığı seçimi için ittifakı olan AKP’nin adayı Binali Yıldırım’a destek vermek üzere İstanbul’a gidecek. Gazetemiz muhabirine açıklama yapan MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, “Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Teşkilatı, liderimiz Devlet Bahçeli’nin emri ile Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Binali Yıldırım’a destek vermek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“İSTANBUL’U ALMAYA GİDİYORUZ”

“Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Teşkilatı, liderimiz Devlet Bahçeli’nin emri ile hep destek tam destek” diyen Kılıç; “Peki, neden bugün? Bugün, 1453’de ne olduysa yine aynı şey olacak. Bugün Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u aldı. Biz de İstanbul’u almaya gidiyoruz. Bundan sonra, 23 Haziran’a kadar her gün İstanbul Seçimlerine destek olan bir Kırşehir teşkilatı olacağız.” (HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN