BAŞKAN KENDİRLİ’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

2 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
298 defa okundu.
BAŞKAN KENDİRLİ’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

AK PART? ?L BA?KANI MUSTAFA KEND?RL?: ?TÜRKMENLERE YARDIM KAMPANYASINA HERKES DUYARLILIK GÖSTERD??Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: “ Miraç Kandili sayesinde farklı coğrafyalarda yaşayan Müslüman kardeşlerimiz Cenabı Hak’a dua etmek için bir araya gelecektir.”

 Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kendirli, “Bu mübarek gece aracılığı ile kızgınlıklarımızı, bir tarafa bırakarak tüm dünyada barışın ve huzurun sağlanması, birlik ve beraberliğimizin devamlılığı için dua edelim” temennisinde bulundu.

 

Ak Parti İl  Başkanı Mustafa Kendirli , Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kendirli, miracın insanlığın kurtuluşu için gönderilen Hz. Peygamber’in yaptığı, mukaddes ve manevi bir yolculuk olduğunu ifade ederek, “Miraç Kandili, İslam alemi olarak dualarla karşıladığımız önemli günlerden biridir. Bu önemli günlerde; çevremizle ve yakınlarımızla olan bağlarımızı gözden geçirirken, kardeşliğin, barışın, doğruluğun, dürüstlüğün, paylaşımın, hak ve hukuka riayetin insani erdemler bağlamında ulaşılabilecek en üstün değerler olduğunu unutmayalım” dedi.

Başkan Kendirli, mesajında şunları kaydetti: “Miraç Kandili sayesinde farklı coğrafyalarda yaşayan Müslüman kardeşlerimiz Cenabı Hak’a dua etmek için bir araya gelecektir. Bu mübarek gece aracılığı ile kızgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı bir tarafa bırakarak tüm dünyada barışın ve huzurun sağlanması, birlik ve beraberliğimizin devamlılığı için dua edelim. Unutmayalım ki, dualar Allah ile kul arasında gönülden geçen dileklerimizin miracıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin sevgi, kardeşlik ve barış duygularını kuvvetlendirmesini, tüm insanlık alemine mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN