BAŞKAN KENDİRLİ’DEN 14. YIL MESAJI

14 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
387 defa okundu.
BAŞKAN KENDİRLİ’DEN 14. YIL MESAJI

DSC_7858

İl Başkanı Mustafa Kendirli;“Partimizin 14. kuruluş yıldönümünün teşkilatlarımıza ve bize desteğini artırarak devam ettiren Kırşehir Halkımıza hayırlar getirmesini diliyorum.”

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli , AK Parti’nin 14. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

AK Parti İl Başkan Mustafa Kendirli yayınladığı mesajında, 14 yıldır halkın oyları ile tek başına iktidarı elinde bulunduran AK Parti’nin birer neferleri oldukları için gurur duyduklarını ifade ederek, partisinin kuruluş yıldönümünü kutladığını belirtti.

Başkan Kendirli, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz, Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. AK Partili olmak, büyük Türkiye sevdalısı olmaktır ve bu uğurda korkusuzca, aşkla, gururla, imanla ve hiç yılmadan çalışmaktır. AK Parti’nin kuruluşu kör karanlığa doğru giden Türkiye’nin tarihini değiştirerek yeni bir başlangıç oluşturmuştur. Gerek ülkemiz, gerekse Kırşehir’imizde  AK Parti ile birlikte yapılan sessiz devrimler herkesçe bilinmektedir. Ekonomi, sağlık, eğitim, kalkınma, diyanet, birçok alanda, iç ve dış ticarette, hukuk, siyaset ve sosyal alanda Türkiye sayılı gelişmiş ülkeler arasına girmeyi başarmıştır. 14 yıl öncesine kadar hastane, eczane kuyruklarında beklerken, bugün AK Parti iktidarı ile birlikte 5 yıldızlı oteller konforundaki hastanelerle tanıştık. Bütün gücünü milletten alan partimiz, her zaman milletinin yanında olmuş ve millete hizmet etme sevdasıyla çalışmalarını yürütmüştür.Türkiye’yi kucaklayarak Yeni Türkiye’nin geleceğine sahip çıkan AK Parti 14 yıl önce kurulmuş ve yaklaşık 13 yıldır iktidar partisidir. Partimiz 14 yıl önce ülkemizin birçok alanda yaşadığı temel sorunları geride bırakma kararlılığı ile demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin gelişmesi, büyüme, sivilleşme ve özgürlükler alanında büyük reformların hayata geçirerek vatandaşlarımızın refahı için çalışmıştır. AK Parti’nin kurulmasıyla Türkiye; tüm benzerlik ve farklılıklarıyla dünyada yeniliğin, kalkınmanın, barışın ve huzurun öncüsü haline gelmiştir. AK Parti tüm Türkiye’yi kucaklayan, 7’den 70’e, her bölgeden, her şehirden hemşerilerimizin bir ve beraber olduğu geniş bir ailedir.14 yıldır süren ve daha çok uzun yıllar sürecek olan kutlu davamızda vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaktan her zaman onur duyacağız. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan ve Başbakanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde siyasi hayatını sürdüren Partimiz, ülke sevdasını en üst düzeyde hissedenlerin partisi olmaya daha uzun yıllar devam edecektir. Partimizin her kademesinde görev yapan yol arkadaşlarımızla her zaman olduğu gibi bundan sonrada istişare içerisinde olacak kutlu yürüyüşümüze birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde devam edeceğiz. AK Parti ailemizin geleceğine sahip çıkan, teşkilatımızın özverili, fedakâr ve onurlu neferlerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. AK  Parti’yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımız olmasını sağlayan Kurucu Genel Başkanımız Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na ve bugüne kadar çeşitli kademelerde görev almış tüm partililerimize minnet ve şükranlarımızı arz ediyorum. Partimizin 14. kuruluş yıl dönümünün teşkilatlarımıza ve bize desteğini artırarak devam ettiren Aziz Milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN