Başkan Ekicioğlu’ndan Ziyaret

20 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
108 defa okundu.
Başkan Ekicioğlu’ndan Ziyaret

Başkan Ekicioğlu’ndan Ziyaret

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Ahi çarşısı esnafını ziyaret etti. Çarşı Esnafını tek tek gezen Belediye Başkanı Ekicioğlu Esnaflar ile uzun süre Sohbet etti. Gazetemizi de ziyaret eden Başkan Ekicioğlu, Ulusal Basında ve Yerel Basının her alanında gençlere ihtiyaç duyulduğundan bahsetti.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı, Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık ile sohbet eden Başkan Ekicioğlu,  Yanık’tan Yerel Basının zor durumda olduğunu ve Basın çalışanlarının yaşadıkları sıkıntıları dinledi.

Basına aboneliklerin olmadığını, Türkiye’deki ekonomik daralmanın Basını da çok büyük etkisi altına aldığını söyleyen Başkan Yanık, “Kâğıt, boya, kalıp, enerji, elektrik ve aboneliklerde fahiş zamların yerel basını büyük çıkmaza soktuğunu söyledi. Yanık,

“Bu çıkmaz içerisinde her bir yerel basın işvereni en az on kişi istihdam ediyor. Onlarca işçiye iş aş veriyor. Buda işvereni zor durumda bırakıyor. İşveren çalışanların sigortalarını ve maaşlarını ödemekte güçlük çekiyor. Belediyelerin bir nebzede olsa yerel basına destek olması gerekir. İlan, Abonelik, Reklam gibi yerel basını rahatlatacak destekler verilmeli. Yerel basının ayakta kalabilmesi için mutlaka ve mutlaka yerel basına destek olunması gerektiğinin ifade etti.”

Kadim bir geleneğe sahip olan Ahi Çarşısı esnafımızı ziyaret ettik diyen Ekicioğlu, “Esnafımızın desteği ve güveni bizi onurlandırıyor. Esnaflarımın yaşadıkları sıkıntılarına da çözüm odaklı çalışmalarımız olacak” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On