Başkan Ekicioğlu; “Yüksek Ücret Almak İçin Kendileri Sözleşmeli Olmuşlar”

2 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
93 defa okundu.
Başkan Ekicioğlu; “Yüksek Ücret Almak İçin Kendileri Sözleşmeli Olmuşlar”

31 Aralık 2019 Tarihi itibari ile Kırşehir Belediyesi tarafından 43 Kişinin iş sözleşmesi sona ermesinin ardından Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yapılan asılsız haberlere açıklık getirdi.
Başkan Ekicioğlu, gazetemiz muhabirine yaptığı özel açıklamada şunları kaydetti; “Halk Eğitiminde almış olan serf ikalılar var hiç bir geçerliği yok teknik eleman değiller, çoğu zamanda işe bile gelmeyenler var. Önceki yönetimde yüksek ücret almak için kendileri sözleşme imzalamış biz bunlara imzalatmadık kendileri bu sözleşme tarihine razı olmuşlar ben ne yapayım yani aynı işi yapan hatta daha fazlasını yapan üç bin TL (3) Asgari Ücret 2020 TL alırken bu Sözleşmeli olanlar en az beş bin en fazla on bin maaş alanlar var.
YAZIK DEĞİL Mİ?
Biz ne söz vermiş isek Kırşehir halkına İsraf uyguluyoruz. Bunların aldığı her bir ücretine üç Asgari ücretli liyakatli eleman alacağız. Bu şekilde daha çok verim alacağımızı düşünüyoruz. Bu Kişilerin almış olduğu yüksek ücret haram ve israf biz haram olan ve İsraf olanla mücadele etmeye devam edeceğiz. Hiçbir zaman bu halkın parasını malını hiç kimseye peşkeş çekmeyeceğiz çektirmelerine de asla müsaade etmeyeceğiz.”

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On