Başkan Ekicioğlu Anneler Günü’nü Kutladı

8 Mayıs 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
270 defa okundu.
Başkan Ekicioğlu Anneler Günü’nü Kutladı

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ekicioğlu, mesajında, anne sevgisinin, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan olduğunu ifade etti.

Annelerin sevgi dolu yürekleri, sağduyulu, bilgece tavır ve yaklaşımlarıyla yol gösterici olduğunu belirten Ekicioğlu, şunları kaydetti:

“Annelerimiz, bitmez tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağıdır. Onlar, yaşadıkları sürece bizim öğretmenimiz, yaşam desteğimiz, mutluluğumuzun kaynağı, kötü günlerimizde sığınağımızdır. ’Ana haktır, sen bu sırra erdin mi?’ diyen büyük ozanımız, hemşerimiz Neşet Ertaş’ın sözlerindeki bilinç ve duygularla haklarını asla ödeyemeyeceğimiz, üzerimizdeki gerçek hak sahibi annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, bütün annelerimize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.”

​​​​​​​AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On