Başkan Ekcioğlu: “Yayın Hayatınızda Başarılar Dilerim”

1 Temmuz 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3276 defa okundu.
Başkan Ekcioğlu: “Yayın Hayatınızda Başarılar Dilerim”

KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU GAZETEMİZİN KURULUŞUNUN 6. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI.

Ekcioğlu, yayınladığı mesajda ‘tarafsız objektif yayın anlayışıyla 6 yıldır Kırşehir Halkına hizmet eden 40 Arena Gazetesine teşekkür ediyorum’ dedi. ‘Bundan sonraki yayın hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum’ diyen Ekicioğlu, şunları kaydetti;

“Gazetecilik mesleği, büyük zorluklarla yürütülen onurlu ve şerefli bir meslektir. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla ilkelerinden ödün vermeden tarafsız ve objektif haber yapan tüm gazeteciler ve basın yayın mensupları kutsal bir görev yürütmektedirler. Gazeteciler, toplumun olayları doğru bilmelerini ve bilinçlenmelerini sağlar bu anlamda toplumun vicdanı olma görevini üstlenirler.

Çağımızın en aktif meslek gruplarından olan gazetecilik, düşünce ve haberleşme özgürlüğünün mihenk taşlarındandır. Toplumun gerçekleri öğrenmesi için gayret gösteren gazeteci arkadaşlarımız, insanlara bilgi ve haber akışı sağlamak, insan hakları ve demokrasinin savunucusu olmak gibi birçok misyonu da içinde barındırmaktadır.

Yerel basınımız içerisinde önemli bir yeri olan 40 Arena Gazetesi de gazetecilik ilkelerinden ödün vermeden, tarafsız ve objektif yayın anlayışıyla 6 yıldır Kırşehir’de hemşehrilerimize doğru haber ve yorumları ulaştırmak için çalışmaktadır. 40 Arena Gazetesi’nin 6. kuruluş yıldönümü dolayısıyla 40 Arena Gazetesi sahibi Sait Yanık’ın şahsında gazeteye emeği geçen bütün basın emekçilerini kutluyorum.” dedi

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN