BAŞKAN BAHÇECİ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

2 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
253 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

FOTO (7)Başkan Bahçeci mesajında şunları kaydetti; “Başı rahmet, ortası marifet, sonu ise cehennem ateşinden kurtuluş olan ramazan ayını hep birlikte huzur içinde tamamladık. Rabbim inşallah tekrar ağız tadıyla sağlıklı, huzurlu bir şekilde herkesi sevdikleriyle yeni bir ramazana ulaştırır. İnşallah rabbim bizlere nice ramazanları görmeyi nasip eder.

Şehrimizde ramazan bayramı hazırlıkları ile ilgili tüm tedbirler alındı. Hemşerilerimizin huzur içinde bir bayram geçirmesi için yiyecek, içecek satışı yapan yerlerin kontrolü, mezarlıkların bakımını tamamlandı. Ramazan hazırlıklarında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bayram boyunca doğuda ve güneydoğuda görevli olan ve terör örgütlerine karşı canlarını ortaya koyarak;  ezanımız, dinimiz, bayrağımız, milletimiz için görev yapan tüm güvenlik güçlerimizin, şehit yakınlarımız ve tüm Kırşehirlilerin bayramını kutlar, saygılar sunarım.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On