BAŞKAN BAHÇECİ SAHADA ÇALIŞMALARI DENETLİYOR

20 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
428 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ SAHADA ÇALIŞMALARI DENETLİYOR

12

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yol çalışmalarını denetliyor ve vatandaşı çalışmalar hakkında bilgilendiriyor.

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan sert zemin, kilit parke,  asfalt, asfalt yama ve park  çalışmalarını yerinde inceleyerek, gördüğü aksaklıkların giderilmesi konusunda bilgi vermeye devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin, kilit parke,  asfalt, asfalt yama ve park çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için bizzat incelemeler yaparak, çalışmaları denetliyor.

Şehrin pek çok noktasında çalışmasını sürdüren Kırşehir Belediyesi’nin Hızırağa Şehit Vemin Doğan Caddesi asfalt çalışması, Lise Caddesi asfalt yama çalışması, Kümbetaltı Mezarlığı civarı sert zemin çalışması, Osman Bölükbaşı parkı çalışması,Saraycık Mahallesi kaldırım kilit parke çalışması,Saraycık Mahallesi Kelebek Apart yanı sert zemin çalışmalarını Başkan BAHÇECİ, çalışmaları yerinde inceleyerek yapılan saha çalışmaları hakkında bilgiler aldı ve teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi.

Başkan Bahçeci konuşmasında; “Şehrimizi modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız süratle devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN