BAŞKAN BAHÇECİ SAHA DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

21 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
403 defa okundu.

 

11Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Sha Denetimlerine Devam Ediyor

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan sert zemin, isale hattı, Belediye yeni kampus binası ve devam eden projeleri yerinde inceleyerek, gördüğü aksaklıkların giderilmesi konusunda bilgi vermeye devam ediyor.

 

Kırşehir Belediyesi’nin bütün alanlarda yaptığı çalışmalara hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.

 

Başkan Bahçeci, şehrin pek çok noktasında çalışmasını sürdüren Kırşehir Belediyesi’nin Güzler Parkı Projesi, AşıkPaşa ve Medrese Mahallesi Sert Zemin çalışmaları,  var olan Belediye Yeni Kampus Alanı, Terme Caddesi Su İsale Hattı Çalışmalarını yerinde inceleyerek yapılan saha çalışmaları hakkında bilgiler aldı ve teknik noktalarda oluşan aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi.

 

Başkan Bahçeci ayrıca şunları kaydetti “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde sert zemin, isale hattı, projemiz, büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, her anlamda şehirleşme oranı yüksek, kültürel ve sosyal faaliyetlerin en üst seviyede gerçekleştiği bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN