BAŞKAN BAHÇECİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINI KUTLADI

13 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
438 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINI KUTLADI

bld. başkanı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

 Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayarak, başarılar diledi.

Bahçeci mesajına “İnsanımızın her daim ihtiyaç duyduğu en temel hizmet alanlarından biri de sağlıktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık hizmeti, nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır.” diyerek başladı. Bahçeci sözlerine, ‘Önce insan’ anlayışının benimsendiği günümüzde, herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanması için gece gündüz demeden her yerde, her koşulda büyük bir özveri ve heyecanla görev yaparak kendisini insana hizmete adayan doktorlarımızın ve sağlık personellerimizin “14 Mart Tıp Bayramını” kutluyorum.” diyerek devam etti.

Bahçeci mesajını “Sağlık alanında emeği geçenleri saygıyla anıyor, sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir Türkiye dileğiyle doktorlarımıza, hemşirelerimize, ebelerimize ve bütün sağlık çalışanlarımıza çalışmalarının da başarılar diliyorum” ifadeleriyle bitirdi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On