BAŞKAN BAHÇECİ, PERSONELLERLE BİR ARADA

28 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1258 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ, PERSONELLERLE BİR ARADA

3 (14)                Yaşar Bahçeci, Belediye Personeli İle Destek Hizmetleri Müdürlüğünde Verilen İftar Yemeği İle Bir Araya Geldi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye personeli ile Destek Hizmetleri Müdürlüğünde verilen iftar yemeği ile bir araya geldi.

İftarda herkese hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan Başkan Bahçeci; “Allah iftarımızı mübarek eylesin. Ramazanda hem mahallelerimizde hem de meydanımızda iftar programları düzenledik. Bu akşam da Belediye personellerimizle bir araya gelmek istedik. Biz sizlerle birlikte 7 yıldır gece gündüz çalışıyoruz.

Bu 7 yıllık süreçte hepiniz birçok fedakârlığı esirgemeden gece gündüz çalıştınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. 2009 yılında Belediyeyi devraldığımızda Belediyenin hem icra borçları hem de nakit borçları var idi, bizler bu borçları bir buçuk yıllık bir süreçte hallederek Belediyemizi proje üreten, proje yapan bir belediye haline getirdik.

2009 yılından itibaren yanımızda olan ve aramıza sonradan katılan arkadaşlarımız var. 2009 yılında yanımızda olan arkadaşlarımız çok iyi bilirler ki Kırşehir Belediyesi o zamanlar bir cıvata dahi alamayacak durumdaydı.

Şimdi ise trilyonlarca liralık yatırımlarla Kırşehir’i Anadolu’nun parlayan yıldızı yaptık. Kent Parkımız, Çacabey Meydanımız, Ahi Evran Külliyemiz Kırşehir’in çehresini değiştiren büyük yatırımlar.

Bizler bu yatırımları hep birlikte yaptık. Çünkü Belediyecilik ekip işidir. Yaptığımız hizmetlerle Belediyemiz kurumsal bir belediye haline geldi. Kurumsallığımızı kaybetmememiz için artık daha çok çalışmaya ihtiyacımız var. Biliyorsunuz ki eserleri yapmak çok zor, ama yıkmak çok kolaydır.

Yaptığımız hizmetlere yenisini eklemek ve bu şehir için daha iyilerini yapmak için hep birlikte daha çok çalışacağız. Daha çok çalışmak için ekip ruhuna inanmak lazım. Ekip ruhuyla çalışmak için bu ekibe de inanmak gerekiyor. Bu yüzden ekibimize ve ekip ruhuna inanan, Kırşehir’in geleceği için çalışan ekip arkadaşlarıyla çalışmamız lazım.

Ben inanıyorum ki önümüzdeki günlerde daha güzel hizmetler yapacağız. Bu şehir için her türlü riski ortaya koyacağız. Şu anda yoğun bir şekilde alt yapı çalışmalarına devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki bir şehir için en önemlisi alt yapının iyi olması.

Bu süreçte çok sıkıntılar yaşıyoruz. Ama çalışmalarımız bittiğinde Kırşehir’in çok iyi bir alt yapısı olacak ve su sıkıntısı da yaşamayacağız.

Bizler bu şehir için gece gündüz çalışan insanlarız. Bu şehir için her türlü riski ortaya koyan, sivil toplum örgütleri, milletvekilleri, il başkanları ve teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz.  Dün geçmişte kaldı, yarının ne olacağı belli değil bu yüzden biz bugünümüzü düşünerek her anımızı iyi değerlendirmeliyiz.

Kırşehir için yapacağımız daha çok iş var, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Daha büyük bir şevkle daha büyük bir aşkla inşallah çok daha güzel hizmetlere imza atacağız. Ben sizlere güveniyorum, sizler de bu güvenimizi boşa çıkarmadan durmadan, yılmadan hep birlikte çalışacağız. Sizlere bu konuda güvenim sonsuz.

Hepinizin şimdiden kadir gecenizi ve bayramınızı kutluyorum. Allah ailelerinizle birlikte ağız tadıyla bir bayram geçirmeyi nasip etsin inşallah. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN