BAŞKAN BAHÇECİ ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

26 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
227 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

23.11.2015 Öğretmenler Günü Nedeniyle Belediyemiz Kurs Öğretmenleri Ve Kurs Sorumluları İle Yemek-Ağalar Konağı (3)Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Siz eğitim neferleri, çocukların, gençlerin yol göstericisisiniz”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Öğretmenler günü dolayısıyla Aile Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi ve Konaklarımızda kurs veren öğretmenlerimizle yemekte bir araya geldi.

Ağalar Konağında verilen yemekte buluşan öğretmenlerimiz ve Başkan Bahçeci, yemeğin ardından pasta kesimi yaptı.

Hepsinin teker teker öğretmenler gününü kutlayan Başkan Bahçeci; “Aile Yaşam Merkezimiz, Gençlik Merkezimiz ve Konaklarımızda kurs veren eğitim neferlerimizle birer aile olduk. Ortak yaptığımız işler sayesinde Kırşehir’de çok sayıda çocuk, genç ve yetişkine ulaştık. Belediye olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizler, öğretmenler bizleri yarınlara taşıyan kahramanlarsınız. Çocukların, gençlerin geleceğinin şekillendirilmesinde payınız çok büyük. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Birlikteliğimiz ve yaptığımız güzel işlerin devam etmesini diliyor, hepinizin tekrardan öğretmenler gününü kutluyorum”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On