Başkan Bahçeci Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi

13 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
367 defa okundu.

DSC_9909Hizmetlerin Sağlıklı Ve Etkin Gerçekleşebilmesi Muhtarlarımızla sağlanacak koordinasyona bağlıdır
Belediye Sosyal Tesisleri’nde mahalle muhtarlarıyla değerlendirme ve planlama toplantısı yaptı.
Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin tamamının katıldığı toplantıda, muhtarlar tek tek söz alarak sorunları, talepleri ve isteklerini iletti.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, muhtarların başkanların kapısına vatandaşın ihtiyacı için gittiği ve vatandaşlar ve yönetimler arasından önemli bir köprü vazifesi gördüğü için muhtarların kendilerinde önceliği olduğunu söyledi.
Belediye sosyal tesislerinde mahalle muhtarlarının tamamına yakının katıldığı istişare toplantısında Başkan Bahçeci konuşmasına yeni seçilen ve daha önceki muhtarlığına tekrar seçilen tüm muhtarlara hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunarak başladı.
“Hepinize görevinizde başarılar diliyorum.
Allah hepinize kolaylıklar versin.
Allah hiç birimizi utandırmasın” ifadelerini kullandı.
Bahçeci, belediye ile muhtarlar arasındaki koordinasyonun önemine vurgu yaparak,”Hizmetlerin sağlıklı ve etkin gerçekleşebilmesi muhtarlarımızla sağlanacak koordinasyona bağlıdır.
Onun içindir ki; belediyemizde muhtarlarımız arasındaki koordinasyonu önemsiyoruz.
Gerek muhtarlarımız, gerekse vatandaşlarımız karşılaştıkları her sorunda, ihtiyaçları olan her konuda ilgili birim, sorumlu kişi ile irtibata geçebilir; sorunlarını çözebilir, ihtiyaçlarını karşılayabilir” dedi.
Muhtarların vatandaşın ihtiyacı için belediyeye geldiğini ve bu bağlamda muhtarların kendilerinde önceliği olduğunu söyleyen Bahçeci, “Karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak ve bir araya gelmek çok önemli.
Merkeze bağlı 14 mahallede imkânlar ölçüsünde hizmet vermeye çalışıyoruz.
Şehrimizin sorunlarını birlikte düşünüyor,
Kırşehir için birlikte çalışıyoruz, kısacası şehrimizi birlikte yönetiyoruz, bunun içinde mahallelerimizde yaptığımız hizmetlere tüm muhtarlarımız sahip çıktı.” dedi.
Mahallelerde yapılacak çalışmaların ilgili mahalle muhtarıyla paylaşarak yapılacağının altını çizen Bahçeci, önemli projelerin başlayacağı müjdesini de verdi.
Başkan Bahçeci, ” Seçim öncesi açıkladığımız her projenin yanı sıra rutin çalışmalarımız sırasında tespit edilen sorunlarla ilgili çalışmalar yapıyoruz.
Bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak amacıyla çalışıyoruz.
Muhtarlarımız da bu çalışmaların önemli bir parçası” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN