BAŞKAN BAHÇECİ, KURAN KURSLARINA GİDEN ÇOCUKLARLA KAHVALTIDA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

9 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
670 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ, KURAN KURSLARINA GİDEN ÇOCUKLARLA KAHVALTIDA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

8

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Bağbaşı Yeni Mahalle Camii, Güvercinlik Camii, Çukurçayır Camii’nde Kuran Kurslarına katılan öğrencileri ile kahvaltı da bir araya geldi.

Kahvaltıdan bir konuşma yapan Başkan Bahçeci, “ Kahvaltımıza geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Yaz Kuran kurslarına gidiyorsunuz. Yaz aylarını en güzel şekilde değerlendiriyorsunuz, bundan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Bu yaşlarda kuran öğrenmek sizin açınızdan son derece önemli. Bir binanın temeli sağlam olmazsa o bina sağlam bir şekilde yükselmez. Temelleriniz ne kadar sağlam olursa geleceğiniz o kadar sağlam olur. Manevi ve milli değerlerinize bağlılık, vatan sevgisine sahip olma, iyi insan olma gibi değerleri bu yaşlarda bu kurslarla kazanırsınız.

Camii ve Kuran kursuna yaz aylarında gitmek ayrı bir güzellik oluyor. Orada da bir çevreniz oluyor. Yeni arkadaşlar ediniyorsunuz. Bu yüzden orada da sosyalleşmiş oluyorsunuz. Ayrıca ilgi duyduğunuz alanlarda kurslara katılarak kendinizi yaz ayında da geliştirmeye çalışıyorsunuz ve kendinizi de mutlu ediyorsunuz. Sizleri böyle mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor. Çünkü biz yaptığımız işin karşılığını almış oluyoruz. Aldığınız kurslarla kişisel gelişiminize de katkı sağlıyorsunuz. Bizlerin amacı hem sizin istediğiniz alanlarda eğitim almanız hem de vatana millete hayırlı evlatlar olmanız. İnşallah bu kursların devamı da gelir, sizler de kendinizi her alanda geliştirme imkânı bulursunuz. Sizlerle zaman zaman bir araya gelip tekrardan sohbet edelim. Belediye’den isteklerinizde var ise onları da dile getirirseniz gerçekleştiririz. “ dedi

Kahvaltı sonunda Başkan Bahçeci, çocuklara Belediye’nin yayınlarından Aşıkpaşa Masal Parkı ve Kırşehir’de iz bırakanlar kitabını hediye etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On