BAŞKAN BAHÇECİ; “HİZMET İÇİN VERDİĞİMİZ SÖZLERİ BİRER BİRER YERİNE GETİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

9 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
217 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ; “HİZMET İÇİN VERDİĞİMİZ SÖZLERİ BİRER BİRER YERİNE GETİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

 

1 (22)Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan kilit parke, Nasuhdede Mahallesinde alt yapısı biten sokak ve caddeler sert zemin, şehir merkezinde devam eden su alt yapı yenileme, yapımı hızlı bir şekilde devam eden Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi ile Güzler Piknik Alanı ve Evcil hayvanlar parkı çalışmalarını yerinde inceledi.

Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.

Başkan Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz, Nasuhdede mahallesinde alt yapısı biten sokak ve caddeler sert zemin çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Su altyapısı yenileme çalışmalarımız devam ediyor, inşallah bu yılsonunda tamamlanmış olacak. Neşet Ustanın ismine yakışır Kültür Merkezimizin çalışmaları son hızla devam ediyor” dedi.

Saha çalışmaları hakkında teknik ekipten bilgiler alan Bahçeci, teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi. Başkan Bahçeci ayrıca çalışmalar ve projelerle ilgili şunları kaydetti; “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On