Başkan Bahçeci, Hep Söylüyorum Sözümüz Ahittir Eserlerimiz Şahittir

6 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
343 defa okundu.
Başkan Bahçeci, Hep Söylüyorum Sözümüz Ahittir Eserlerimiz Şahittir

Başkan Bahçeci, Hep Söylüyorum Sözümüz Ahittir Eserlerimiz Şahittir

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Önce Millet Önce Memleket diyerek on yıldır sevdamıza, Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 31 Mart’ta hiçbir projesi olmadan, sadece hamasi söylemlerle nutuk atanlara değil, kentimizin ve ülkemizin geleceğine hizmet eden, gönül belediyeciliği ortaya koyan AK kadroları yine iş başına getirecektir.

31 Mart seçimleri öncesinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kılıçözü Sanayi sitesi başta olmak esnafları ziyaret ederek, esnafı dinledi. 31 Mart seçimlerinin önemine değinen Başkan Bahçeci milletimizin gönüllerini almaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın gönlünde yine biz varız. AK Parti Belediyeciliği var. 31 Mart’tan sonra da Kırşehir AK Parti Belediyeciliği ile halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Halkımıza hizmet AK Partinin işidir. Hizmeti Yaparsa AK Parti Yapar” dedi.

ON YILDIR SEVDAMIZA, KIRŞEHİR’İMİZE HİZMET ETMENİN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’imizde on yılda yaptığımız projeleri halkımızın taleplerine göre yaptık. Önümüzdeki beş yıl içinde de Kırşehir’imiz için hazırladığımız 41 vizyon projelerle hizmet çıtasını daha da yukarıya çıkaracağız.

Bahçeci, Katılımcı bir yönetim anlayışının başarıyı mutlaka beraberinde getireceğini söyledi. On yıldır Belediye Başkanı olarak istişare ve müzakereye verdiği önemin tüm kesimlerce bilindiğini hatırlatan Başkan Bahçeci, Bizim için önemli olan şehrimizin sorunlarını yine bu şehrin insanıyla birlikte çözüme kavuşturmaktır. Sorunları öncelik ve aciliyet sıralamasına tabi tutup, ardından teker teker çözüme kavuşturuyoruz. Biz bu sıralamayı ise, vatandaşlarımızın beklenti, istek ve talepleri doğrultusunda yapıyoruz. On yıldır Kırşehir’de gözümüz ve kulağımızla sürekli cadde, sokaklarda ve mahallelerdeyiz. Vatandaşımız ne istiyor ve hangi adımı atmamızı bekliyor, ona bakıyoruz. Değerlendirmemizi ona göre yapıyor ve yol haritamızı da ona göre çiziyoruz.

Başkan Bahçeci, Kırşehir Halkımız inanıyorum ki 31 Mart’ta hiçbir projesi olmadan, sadece hamasi söylemlerle nutuk atanlara değil, kentimizin ve ülkemizin geleceğine hizmet eden, gönül belediyeciliği ortaya koyan AK kadroları yine iş başına getirecektir. İşimizi severek yapıyoruz, asla yorulmuyoruz. Gönülleri kazanıp, AK Parti Belediyeciliğini bir kere daha kanıtlayacağız. Önce Millet Önce Memleket diyerek on yıldır sevdamıza, Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Gittiğimiz her yerde Kırşehir’de yaptığımız ve yapacağımız 41 vizyon projelerimizi konuşuyoruz. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On