BAŞKAN BAHÇECİ FEDAKÂR ANNELERİMİZİN GÜNÜNÜ KUTLADI

6 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
326 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ FEDAKÂR ANNELERİMİZİN GÜNÜNÜ KUTLADI

 YAŞAR BAHÇECİDEN LYS DESTEĞİ

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Anneler Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.

Bahçeci mesajında şunları kaydetti: “Beslemeyi, sadakati, cesareti, büyütmeyi, sabır göstermeyi, hoşgörü ve sevgiyi tek bir çatı altında buluşturmayı karşılıksız başarabilen varlık, annelerimizdir. Dünyada anne sevgisinin yerine konabilecek başka hiçbir değer yoktur.

Fedakâr annelerimizi sadece bugünle sınırlı bir şekilde hatırlamanın onlara yapılacak en büyük hata olacağı düşüncesinden hareketle, onlara yılın her gününde hak ettikleri saygı, iltifat, sevgi ve güler yüz fazlasıyla gösterilerek hayır duaları alınmalı, kırıcı ve incitici tavır ve davranıştan mutlaka uzak durulmalıdır.

Annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenen kadınlarımız, yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir. Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerin payı vardır.

Bu duygu ve düşüncelerle dünyanın en kutsal vazifesini yerine getiren annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, bütün annelere sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN