BAŞKAN BAHÇECİ ESNAFLA BULUŞTU

13 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
241 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ ESNAFLA BULUŞTU

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ünal Çarşısı Arkası ve Lise Caddesindeki esnafları ziyaret ederek, taleplerini dinledi

başkan esnaf ziyaret haberin gör.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci halka açılarak esnafları ziyaret ediyor ve esnafların sıkıntılarını yerinde dinliyor. Bu çerçevede ziyaretinde bulunduğu esnaflarla sohbet eden Başkan Bahçeci, görev ve sorumluluk bilinci ile herkese eşit hizmet anlayışında olduklarını söyledi.

“Yaptığımız esnaf ziyaretlerimiz sayesinde esnaflarımızın sorunlarını yerinde dinleme şansı elde ediyoruz” ifadesinde bulunan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Esnaflarla iletişim halinde olarak karşılıklı istişarelerde bulunuyoruz. Çarşı esnafımızı sık sık ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunup daha doğru ve sorunsuz işlerin olmasını hedefliyoruz. Esnaflarımızla yaptığımız istişare ile onlardan bilgi ediniyoruz.

Yaptığımız bütün toplantı ve görüşmeler bizler için çok önemli. Çünkü biz ortak akılla yapılan işlerin daha iyi olduğu inancındayız. Kırşehir’imiz yaptığımız çalışmalar ile ciddi bir gelişim ve ilerleme kaydetmiştir. Biz bu gelişim ve ilerlemeyi birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak gerçekleştirdik ve bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğiz. Kırşehir için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Genç ekibimizle,  görev bilinci içerisinde hareket ederek verilen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Bütün yaptığımız işlerde halkımız için, esnafımız için en faydalı olanı yapmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimizle esnafımızı dinliyor ayrıca yaptığımız çalışmalar hakkında da bilgiler veriyoruz.” dedi.

Başkan Bahçeci Kırşehir halkına daha iyi hizmet için esnaf ziyaretlerine devam edeceğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN