BAŞKAN BAHÇECİ BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRDİ

18 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
414 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRDİ

1 (19)Yaşar Bahçeci Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında İl Birincisi Olan 14 Öğrenciye Altın  Hediye Etti

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş sınavında il birincisi olan 14 öğrenciye altın  hediye etti.

Hediye verilmeden önce Kırşehir’in en iddialı olduğu alan eğitim olduğunun altını çizen Başkan Bahçeci; “ Kırşehir eğitimde öncü illerden biri. Kırşehir her zaman okuma seviyesinin yüksekliği ile önemli şehir. Burada en büyük katkı eğitim camiası ile ailelerin kollektif çalışmalarıdır. Öğrencilerimizin sınavlarda başarılı olduğunu görmek şehrin Belediye Başkanı olarak beni mutlu ediyor. Eğitimle ilgili başarılarımızı  gittiğimiz her platformda söylüyoruz. İnsanlar şehirleri tercih ederken mutlaka eğitim seviyesine bakıyorlar. İlimiz eğitimin yüksek olması nedeni ile yaşanabilir şehir haline geldi. Farklı okullardan birinci çıkması bizleri mutlu ediyor. Belediye olarak okullarımıza imkan dâhilinde yardım ediyoruz. İddiamızda inşallah sizlerle devam edecek.

Tabiî ki başarıda istikrar çok önemlidir. Bir sınavda başarılı olmak yetmiyor. Bu başarıyı sürdürmek daha önemli.  Sizler ne kadar başarılı olursanız bu ülke o kadar gelişecek 14 öğrencimiz tam puan almış inşallah bu sayı seneye daha da artacak. Siz bir ölçü koyacaksınız ki eğitimde daha ileriye taşımak için gayret edebilelim. Sizleri çok tebrik ediyorum. Bu başarılara sizler ve öğretmenlerimiz sayesinde devam edeceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Birinci olan öğrenciler Özel Kırşehir Ortaokulundan Bekir Yiğit Tan, Cacabey Ortaokulundan Nazmiye Çelik, Reyhan Meryem Gök, Özge Melisa Zengin, Arda Rutkay Var, Kaman Ortaokulundan Beyza Sarı, Göksu Aydın, Sena Şerbetçioğlu, Cumhuriyet Ortaokulundan Sümeyye Nuri İlhan, Beyza Nur Okatan, Alp Kaan Küçük, Bengsü Tay, Vali Mithat Saylam Ortaokulundan Betül Soykan, Büyük Kılıçaslan Ortaokulundan Türker Gaffaroğluna Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci tarafından hediyeleri verildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On