BAŞKAN BAHÇECİ ANA İSHALE HATTI İNŞAATI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

19 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
236 defa okundu.
BAŞKAN BAHÇECİ ANA İSHALE HATTI İNŞAATI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

 

18.04.2016 DSİ İl Müdürü Su İsale Hattı Çalışmasıyla İlgili Sunum-Özbağ Yayla Su Deposu Çalışmaları İnceleme (6)

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İçme Suyu İsale Hattı Yapım Çalışmaları Hakkında Devlet Su İşleri 122.Şube Müdürü Murat Tekşut’tan Bilgi Aldı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri tarafından yapımı devam eden Kırşehir İçme Suyu İsale Hattı yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediye BaşkanYaşar Bahçeci, içme suyu isale hattı yapım çalışmaları hakkında Devlet Su İşleri 122.Şube Müdürü Murat Tekşut’tan bilgi aldı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’de yaptığı açıklamada: ” Ana ishale hattı ve içme suyu projesi  bizim içinde önemli bir proje. Çünkü Kırşehir’in geleceği açısından temiz su kaynaklarının ulaşması açısından , su kaynaklarının korumak açısından son derece önemli bir proje. Başta Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu olmak üzere, DSİ Genel Müdürlüğümüze ve bu konuda hassas bir şekilde çalışan tüm bakanlık personeline teşekkür ediyoruz. Müteahhidimize teşekkür ediyoruz. Hiçbir şeyden kaçınmadan projenin ön görüldüğünden daha önce bitirebilirler diye düşünüyorum. İş ne kadar hızlı biterse hepimiz açısından iyi, Bakanlıkta ödenek sorunu yok.Böyle büyük projelerin kısa sürede yapılması Türkiye açısından örnek teşkil edecek. Kırşehir’de en büyük problemlerden biri de kireçtir. Ne zaman ev ziyaretlerine gitsem hanımların en çok söylediği şey sularımız ne kadar kireçli, ciltlerimiz kuruyor, krem kullanmak zorunda kalıyoruz  diye sitem ediyorlar. Bakanımız Kırşehir’e geldiğinde rica etmiştik kireç ile ilgili, o da talimat vermişti. Şu an kuyularımızın olduğu yerlerde kireç arıtma tesisi  projesi  devam ediyor. Daire başkanımızla görüştük inşallah onlarda hızlı bir şekilde projeyi yetiştirmeye gayret edecekler. Projesini yapıp, ihalesini de yapıp imalatına geçilecek. Belki bu sene sonuna yetişmese de 2017 yılında devreye girmesiyle inşallah Kırşehir daha kireçsiz su kullanma fırsatını bulacak” dedi.

Devlet Su İşleri 122.Şube Müdürü Murat Tekşut çalışmalar hakkında bir sunum yaptı. Tekşut yaptığı açıklamada; “ProjeDSİ tarafından 2015 yılında ihale edilmiş olup atılım mühendislik tarafından yapılmaktadır. Projemiz 31 Aralık 2016 tarihinde tamamlanacak. Proje çalışmalarımız hızlı bir şekilde işliyor.  İşin amacı Kırşehir ilimizi 2045 yılına kadar içme suyunu karşılamak bu kapsamda da bizim 5 adet yeni kuyumuz var. 6 tane su depolama binamız var. Çalışmalarımızda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan başta Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci, Belediye Başkanımız Halil Tan, bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemediler kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Sunumun ardından Başkan Bahçeci DSİ 122. Şube Müdürü Murat Tekşut eşliğinde İçme suyu isale hattı çalışmalarını yerinde inceledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On