“BAŞKA İLLERDE ODA SEÇİMLERİ HEP OLAYLI GEÇİYOR. BİZDE SORUNSUZ.”

16 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
665 defa okundu.
“BAŞKA İLLERDE ODA SEÇİMLERİ HEP OLAYLI GEÇİYOR. BİZDE SORUNSUZ.”

Kırşehir Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Bahamettin Öztürk:

“BAŞKA İLLERDE ODA SEÇİMLERİ HEP OLAYLI GEÇİYOR. BİZDE SORUNSUZ.”

Türkiye genelinde esnaf odalar seçimi yapılırken Kırşehir’de de tüm hızıyla devam ediyor.   Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Bahamettin Öztürk, “başka illerde oda seçimleri hep olaylı geçiyor. Bizde sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Ben Kırşehir halkına teşekkür ediyorum. Kazanan azim etmesini, kaybeden dürüst bir şekilde ayrılmasını bilmeli ”dedi

Bahamettin Öztürk oda seçimleri sonuçlarına ilişkin bilgilerde verdiği açıklamalarında şöyle dedi:

“KAZANAN AZMETMESİNİ, KAYBEDEN DÜRÜST BİR ŞEKİLDE AYRILMASINI BİLMELİ”

“başka illerde oda seçimleri hep olaylı geçiyor. Bizde sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Ben Kırşehir halkına teşekkür ediyorum. Kazanan azim etmesini, kaybeden dürüst bir şekilde ayrılmasını bilmeli”

“HİÇBİR SORUN OLMADAN SEÇİMLERİMİZ İLERLİYOR”

“Merkez de 3, İlçelerimiz de 3 tane olmak üzere Toplamda 6 Oda Başkanlığı seçimini tamamladı. Seçilen oda başkanları ise Terziler ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına Bahamettin Öztürk, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına Oğuz Maraş, Kahveciler Otelciler Fırıncılar Odası Başkanlığına Davut Kaya, ilçelerimizde ise Kaman Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına Hüseyin Çulha, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na Sinan Timurhan, Çiçekdağ Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına Ahmet Hikmet Erdoğan yeniden seçildi. Genel olarak mevcut başkanlar seçildi. Bunların karşına adaylar çıktı ama genelde aynı kişiler tekrardan başkan seçildi. Demek ki çalışmış ve Esnafına hizmet götürmüş ki yeniden seçildi. Hiçbir sorun olmadan aileye yakışır bir şekilde seçimlerimiz gidiyor. Toplam 18 Odamız bir tane şubemiz var. Bu hafta yine 2 tane odamızın seçimi var. 17 Ocak 2018 Çarşamba günü, Kasaplar Lokantacılar Pastacılar ve Kafeteryacılar Odası Birliği Başkanlığı seçimi var. 21 Ocak 2018 Pazar günü bir seçimimiz daha var. Merkezde 11 odamız bulunuyor. Şuan için hiçbir sıkıntı yok”

 AHİLİĞE YAKIŞIR BİÇİMDE SEÇİMLERİMİZİ YAPAR BİTİRİRİZ

“Mayıs ayının başlarında başlayacak ama ne zaman olur bilmiyorum, o zamanda Birlik Seçimi olacak. 18 tane oda Bir Tane Birlik Yönetimini ve Denetimi Disiplini seçecek. İnşallah sıkıntısız bir şekilde Ahiliğe yakışır biçimde seçimlerimizi yapar bitiririz. Kim kazanırsa biz onunla çalışacağız.

18 Ocak 2018 Perşembe günü Kültür Müdürlüğünde Esnaf Kefalet Kooperatifinin seçimi var. İnşallah onu da kazasız belasız bir şekilde atlatırız”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On