Basının çilesi bitermi bir gün acaba

23 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
323 defa okundu.
Basının çilesi bitermi bir gün acaba

Basının çilesi bitermi bir gün acabaMerhaba değerli okuyucularım bu gün size bizden yani gerek yazısal olsun gerekse görsel olsun yani hem televizyon hem de gazeteciler olarak sürekli siz halkımıza günlük güncel bilgileri ulaştıra bilmek ve haberdar edebilmek için 24 saat durmadan çalıyoruz.

Biz basında çalışan arkadaşlar arasında bir tabir vardır ‘’basın acıkmaz basın susamaz basın yorulmaz basın hastalanmaz’’ acaba bizler basında çalışanlar başka gezegendenmi geldik yoksa robotmuyuz diye hep birbirimize sorarız.

Basın ne işe yarar derseniz bireyin haber alma hakkını sağlayan ve toplumdan gelen istekleri yansıtarak kamuoyu oluşturulmasına aracılık yapan biz basın, düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili araçlarından biridir.

Basının geçmişte olduğu gibi günümüzde de toplumsal yaşantımızda çok önemli bir yeri vardır. Toplumların gelişiminde, basının her konuda, bilgilendirme, aydınlatma, yönlendirme ve kamuoyu oluşturma gibi önemli görevi yerine getirmesi büyük önem taşımaktadır.

Basın çalışanlarımızın ilkeli ve tarafsız bir anlayışla devam edeceğine inandığım çalışmalarında başarılar diler, bu vesileyle Kırşehir’de ve ülkemizin dört bir yanında halkımızın sesi olan, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan her türlü ortam ve şartlarda görevini yapan basın yayın kuruluşlarının tüm yönetim ve çalışanlarının şahsım adına başarılı devamını dilerim.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN