Basın ve basında çalışanlar

15 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1263 defa okundu.
Basın ve basında çalışanlar

Basın ve basında çalışanlarMerhaba değerli okuyucularım uzun bir aradan sonra tekrar 40 Arena Gazetesi’nde aranızdayım halkın içinden biri olarak tekrar sizlerle bir aradayım.

Bu gün siz değerli okuyucularımıza ve halkımıza kendi mesleğimiz olan gerek görsel gerek yazısal basından söz edeceğim. Bizler sizlere en iyi en doğru haberi yazabilmek ve duyurabilmek için sıcak soğuk hiç fark etmeden her zaman her yerde haber peşindeyiz.

Yeri geliyor itiliyoruz yeri geliyor kavga ediyoruz ama hiçbir zaman yılmadan usanmadan mesleğimizi icra etmeye çalışıyoruz. Biz basının en büyük isteğimiz siz değerli halkımızla ve değerli esnaflarımızla ropörtaj yapamak sıkıntılarınızı isteklerinizi gerekli olan makam, mevki, kurum kuruluş, ve gerekli yerlere seslerinizi duyurmak siz değerli halkımızın ve esnafımızın sesi olmak. 40 Arena gazetesi olarak yeni yayın anlayışı ve ahlakı olarak her zaman haklının yanında olacağımıza hiçbir zaman yalan hayali karalayacı bir yapmama ilkesi doğrultusunda siz değerli okuyucularımıza söz verdik.

Gelin 40 Arena Gazetesi olarak siz değerli halkımızın ve esnafımızın sesi olalım sizlere 1 telefon kadar yakınız arayın bizi hem 1 bardak çayınızı içelim hem sohbet edelim hemde istek, dilek ve şikayetlerinizi  gerekli  makam ve kuruluşlara sizin duyaramadığınız sesiniz olalım bizi 212 22 10 numaralı telefondan yada www.arena4040@hotmail.com  e-mail adresine 1 meil atarak ulaşabilirsiniz sözlerime buradan son verirken her şey ama her şey gönlünüzce olsun.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN