Basın Konseyi Başkanı Yanık’tan Öğretmenler Günü mesajı 

23 Kasım 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1447 defa okundu.
Basın Konseyi Başkanı Yanık’tan Öğretmenler Günü mesajı 

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ortaklarından Sait yanık, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

“Başöğretmenimiz M. Kemal Atatürk’ün manevi şahsında bizleri biz yapan tüm değerleri sabırla bizlere öğreten tüm emektar öğretmenlerimizi duayla, minnetle, saygıyla ve sevgiyle anıyoruz” diyen Başkan Sait Yanık, mesajında tüm öğretmenlerin gününü kutladı ve şunları ifade etti:

“Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. Tarihin her döneminde öğretmenlerine en üstün değeri veren bir medeniyetin mensupları olarak bizler de bu mukaddes mesleğin saygınlığının korunması için gayret göstermeliyiz. Böyle önemli bir günde; yüzbinlerce ataması yapılmayan tüm öğretmenlerin de bu kutsal mesleklerine atanmaları dileğiyle başta Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin Kurucusu Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın öğretmenler gününü en kalbi duygularımla kutlar, başarılar ve mutluluklar dilerim.”HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN