Basın Bayramında Gazeteciler Çay Sohbetinde buluştu

25 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
812 defa okundu.
Basın Bayramında Gazeteciler Çay Sohbetinde buluştu

İlimizde Yayın yapan Gazetelerin çalışanları Basında Sansürün kaldırılmasının 110. Yıl dönümünde Çay sohbetinde bir araya geldi.

Basın Bayramında Gazeteciler Çay Sohbetinde buluştu

Almira Tiyatro cafe’de gerçekleşen çay sohbetinde gazeteciler fikir alışverişinde bulundu. Gece gündüz etkinlik ve haber kovalayan, üretici olmakla beraber, derleyici, toparlayıcı olmaya çalışan, her haberi ince eleklerden geçirerek kırıp dökmeden kamuoyunu aydınlatmaya çalışan, dizgisiyle, mizanpajıyla, kâğıdıyla, ekranıyla, noktası virgülüyle haberin her alanında olan gazete ve televizyon temsilcileri toplumun ve sektörün sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Kırşehir Aktüel İnternet Portalı Yazı İşleri Müdürü Erdem Yeşer tarafından organize edilen sohbette bir araya gelen Gazeteciler Kırşehir’de Medyanın yapılaşmasını ve içerisinde olduğu durumu konuştu.

GECEDE MESLEKİ BÖLÜNME VE ÇALIŞMA ŞARTLARI ANALİZ EDİLDİ

Basın Çalışanları ile birlikte Kırşehir Valiliği Basın Birimi fotoğrafçısı Ferhat Turkuaz, İl Sağlık Müdürlüğü Basın Birimi çalışanları Recep Kadir Turpçu, İbrahim Kahraman’Iında katıldığı program da Gazeteciler yöresel müzik eşliğinde eğlendi. Gazetecilerin sorunlarını tartıştığı çay sohbetinde Mesleki bölünme ve çalışma şartları analiz edildi.

“MEDYANIN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ, KIRŞEHİR’DE AYRI BİR GÜÇ OLUŞTURACAK”

Gazetecilerin sorunlarını istişare ettiği Basın Bayramı gecesi hakkında açıklamada bulunan Aktüel Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Erdem Yeşer, Medyanın birlikte hareket etmesinin Kırşehir’de ayrı bir güç oluşturacağını söyledi.

SANAT SOKAĞINDA, BASIN BAYRAMLAŞMASI

Yeşer açıklamasında, “Gazeteciler ve basın mensupları olarak buluştuk. Teveccüh gösterip gelen meşgul olup gelemeyen, herkese minnettarız. Gazeteciden önce insanız, dostuz, arkadaşız, kardeşiz, komşuyuz, akrabayız, meslektaşız, bu sayılı ve kutsal bağlarla toplumun laik olduğu güzel ilkeli ön plana çıkarmak için oluşan eksiklikleri göz önüne alıp yetkililere iletmek için motivasyon kaynağımız yine biziz. Bu kardeşliğimiz. Basının önce kendisi ile barışık olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu bağlamda bu toplantıda bu fikrin bir mahsulüydü. Bu mahsulü eken biçen, işleyen herkese çok teşekkür ederiz. Bizi ağırlayan Sanat sokağında tekrar tekrar bu toplantılar olacaktır diye umut ediyoruz” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERİLDİ

Sanat sokağında bir araya gelen Gazeteciler ise, Geceyi organize eden ve katılım gösteren herkese teşekkürlerini ileterek, güzel bir birlik ve beraberlik buluşması olduğunu dile getirdiler. Yerel Medya çalışanları, “Güzel bir gece oldu. Bu gecenin tekrarlanmasını diliyoruz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” ifadelerine yer verildi.

Program Almira Tiyatro Cafe’nin sahibi Ufuk Cengiz’in sohbeti ve Müzik dinletisi ile sona erdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On