BAŞHEKİMLİĞE; YRD. DOÇ.DR. SÜLEYMAN ERSOY ATANDI

7 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1070 defa okundu.
BAŞHEKİMLİĞE; YRD. DOÇ.DR. SÜLEYMAN ERSOY ATANDI

 

Kardiyoloji ve Anestezi Polikliniğinin yeni Hizmete Girdiği, 13 Uzman, 13 Pratisyen ve 4 Diş Hekiminin Görev Yaptığı Kaman Devlet Hastanesinde;

BAŞHEKİMLİĞE; YRD. DOÇ.DR. SÜLEYMAN ERSOY ATANDI

Kırşehir’de uzun yıllar acil tıp uzmanı olarak görev yapan Süleyman Ersoy, Kaman Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başladı.

İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Ersoy,  “Kaman İlçesi için sağlık alanında güzel hizmetler en güzel hizmetleri vereceğiz”

Son zamanlarda Milletvekili Mikail Arslan’ın gayretleriyle, donanım olarak çok yönlü bir gelişme kaydeden, Kardiyoloji ve anestezi polikliniğin de hizmete girdiği Kaman Devlet Hastanesinde;13 uzman, 13 pratisyen ve 4 diş hekimi olmak üzere 30 hekim görev yapıyor

Kırşehir / Mucur doğumlu olan Yardımcı Doçent Doktor Süleyman Ersoy, 2006 yılında Selçuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp uzmanı eğitimini tamamlayarak 2011 yılında göreve başladı.

Çalıştığı Kurumlar

2006-2007 Yozgat Çekerek Devlet Hastanesi (Pratisyen Doktor),2007-2011 Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Anabilim Dalı (Asistan Doktor),2011-2014 Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Uzman Doktor)2015- Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi(Yard. Doç. Dr.) çalıştı.

Atandığı İdari Görevler:

2015-2016 Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcılığı 2016-2018 Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı olarak Ersoy’a 40 arena gazetesi olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

ARENA HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On