BAŞBAKAN TALİMATI VERDİ

18 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
519 defa okundu.
BAŞBAKAN TALİMATI VERDİ

MİKAİL ARSLAN GÖRÜŞTÜ, mikail

Ahi Evran Üniversitesi’ne İslami Bilimler Fakültesi,

Kaman’a Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu

Ahi Evran Üniversitesi senatosu tarafından kurulması kararı 2011 yılında kurulması kararı alınmış olmasına rağmen bugüne kadar kanuni mevzuatı bir türlü tamamlanamayan İslami Bilimler Fakültesi’nde ve Kaman’a kurulacak Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda sona yaklaşıldı. Mikal Arslan bütçenin mecliste görüşüldüğü son gün Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşerek konuyu istişare etti ve Başbakan danışmalarına Fakülte ve Yüksek Okul’un bir an önce kurulması konusunda talimat verdi.

Konu ile ilgili yaptığı açıklamada Arslan, “İslami Bilimler veya İlahiyat Fakülteleri Türkiye genelinde sadece 4 ilimizdeki üniversiteler bünyesinde bulunmamaktadır. Ahiliğin başkenti olan Kırşehir’de İslami Bilimler Fakültesinin kurulmuş olması son derece şık ve manidar olacaktır.” dedi. Kaman’a 4 yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun açılmasıyla ilgili olarak ise ” Yüksek okul konusunda tüm hazırlıklar tamamlanmış ve uzun zamandır bekleniyordu. Kaman’ın öğrencilere en güzel şekilde ev sahipliği yapacağından eminim. Okulun aktif olarak hizmete açılmasıyla Kaman’ın çehresinin değişeceğine inanıyorum. Kurulacak olan bu yüksekokulda ülkemiz için değerli fikirlerin üretilmesi ve çalışmaların yapılması Kaman’ın gurur kaynağı olacaktır.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On