Başbakan Davutoğlu’ndan Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mutafa Kendirli’ye Ödül

18 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
463 defa okundu.
Başbakan Davutoğlu’ndan Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mutafa Kendirli’ye Ödül

basbakan-davutoglundan-kirsehire-odul94c2d6ff82d3311dd548Başbakan Davutoğlu AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı’na ödül verdi. AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mutafa Kendirli, ödülü Başbakan’ın elinden aldı.

1 Kasım Milletvekilliği Genel Seçimleri’nin ardından AK Parti 105’inci Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıda İl Başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile belediye başkanlarına seslenen Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi. Konuşmasının ardından 1 Kasım’da AK Parti’ye en çok destek veren il ve ilçe başkanları da ödüllendirildi.

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı’na ödül verdi. AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mutafa Kendirli, ödülü Başbakan’ın elinden aldı. AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, böylesine önemli bir ödülü, tüm teşkilatlar adına aldıklarını belirterek, elde edilen bu başarıda tüm teşkilatlarda gönüllülük esasına göre yoğun gayret harcayan AK kadroya teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN