Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan Kırşehir’deki Projelere tam destek

1 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
552 defa okundu.

davut123Ahilik Haftası Kutlamaları etkinlikleri kapsamında Kırşehir’e gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kırşehir Belediyesi ziyaretinde Başkan Bahçeci’den brifing aldı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, makamında ağırladığı Başbakan Davutoğlu’na Ahi Evran Külliye projesi hakkında bilgiler verirken projede yapılmakta olan çalışmaları hakkında bilgileri de ayrıntılı bir şekilde aktardı.

Başkan Bahçeci, “Ahi Vakfiyesinin kurulumu bizim için çok önemli.

Projemiz için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan da destek alıyoruz.

Sizlerinde yardımları ile birlikte Ahi Evran Külliye projemiz tamamlandığın Ahilik Kırşehir’de 365 gün anılacak bir felsefe olacak.

Kırşehir’de hükümetimizin verdiği destekler ve yaptığımız girişimlerle şehrin silüetinde büyük bir değişim oluşturduk.

Cacabey Meydanımız, Pazar Yerimiz, Ağalar Konağımız, Hılla Nilüferli Parkımız, tenis Kortumuz, Kent Parkımız biterken Kırşehir’de yeni projelerimize de devam ediyoruz.

Ahilik Haftası etkinliklerinde katılımlarınız bizleri onurlandırırken bizler de halkın katılımlarını en iyi seviyeye taşıma gayreti içerisinde olduk.

Kırşehir için bölgeyi iyi tanıyan ve Ahiliği çok iyi bilen birisi olarak bizlere vereceğiniz desteğe şimdiden çok teşekkür ederiz”  diye konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu da Kırşehir Belediyesinin yaptığı projelerini çok beğendiğini belirterek çalışmalara destek vereceği bildirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN