“BAŞARININ ANAHTARI GENÇLERİN ELİNDE”

11 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
158 defa okundu.
“BAŞARININ ANAHTARI GENÇLERİN ELİNDE”

“BAŞARININ ANAHTARI GENÇLERİN ELİNDE”

Milli Antrenör Sinan Demir Gençlere seslendi. Sevgili gençler başarının anahtarı sizin kendi elinizde diyen Milli Antrenör Sinan Demir, sözlerine şöyle devam etti. Gençler beyin gücünüzü sınırlamayın garantici bir yaşam tarzı benden bu kadar bana bu imkân yeter deyip kısa yolu seçmeyin. Böyle bir anlayışla hareket ederseniz Beyin gücünüze sınır koymuş olursunuz. Bu da sizdeki var olan yeteneği içinizde gizlemiş olursunuz oysa beyin evrenselliği bilimde sporda sanatta müzikte deneyimlerinizi kullanmamış olursunuz.

Garantici bir yaşam tarzıyla hareket edenler örneğin bir devlet memuru ya da bir sigortalı iş düşünen bireyler üretken ve iletişimci olamazlar. Risk almayan kişiler yaşamlarında bir buluş bir öneride bulunamazlar. Dar kalıp içerisinde kendilerini hapsetmiş olurlar.

Başarılı olabilmek doğru tercih doğru buluş yapabilmemiz için Eğitimde Rehber Hocası sporda branş hocası müzikte iyi bir öğretici sanatta iyi bir usta nezaretinde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Başarının sırrı planlı programlı çalışma düzenli uyku düzenli beslenme ve ahlaki değerleri dikkat etmekle ancak başarıyı yakalayabilirsiniz” dedi.

“HER BAŞARININ ARKASINDA GİZLİ KAHRAMANLAR VAR BUNLAR ÖNERİLERDE BULUNAN SAYGI DEĞER BÜYÜKLERİMİZDİR”

Başarıda Anne ve Babanın rolü büyüktür diyen Antrenör Demir, “Çocuğunun gelişmesinde zamanlama en önemli faktördür. Gelişim çağındaki çocuklarımızın neyle nasıl oynayacağını çok iyi takip etmelisiniz. Çünkü çocuklarımızın becerileri ve branşa yatkınlığı 08 ile 12 yaş arasındadır. Alan tercihi ise 16-18 yaş arasındadır. Bu da bilimselliğe dayanan kaynaktır.

Her başarının arkasında gizli kahramanlar var bunlar önerilerde bulunan saygı değer büyüklerimizdir. Gençlerimizin dünyalarındaki gelecek korkusunu kendilerine ancak özgüvenle yenebilirler. Öncelikle kendilerine güvenmeleri gerekir. Bu psikolojiyi yendikleri takdirde nice zorlukları yenerek başarılarına imza atabilirler. Bir işi yaparken zor olandan kolaya doğru inmelidirler. Ancak bu gayretle özgüvenli bir noktaya gelebilirler. Şunu unutmayalım ki hiçbir başarı tesadüf değildir. Hiçbir kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde çıkarak yakalayamaz bunu bilmemiz gerekir her bir başarının karşılığı vardır.

Sevgili Gençler bizi günlük hayatımızı meşgul eden görsel basındaki dizilerden filmler hayal ürünlerinden öncelikle uzak durun ki başarıyı yakalamak için zaman kaybımıza neden olmasın. Son olarak Gençlere sesleniyorum başarıyı yakalamak için rol model insanları örnek almalısınız diyerek; siz gençlere tavsiyem okuyun düşünün ve uygulayın bir işi severek yaparsanız aradaki farkı sizlerde görebilirsiniz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On