Başarılı Sporcular Ödüllendirildi

31 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
167 defa okundu.
Başarılı Sporcular Ödüllendirildi

thumbnail_sporcular-3Vali Necati Şentürk, Çeşitli Yarışmalarda Dereceler Elde Eden Sekiz Sporcuyu Altınla Ödüllendirdi

Genç sporcuları makamında kabul eden Vali  Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Kırşehir Atletizm takımında yer alan sporcuların 2016 yılı içerisinde birçok müsabaka ve yarışmalarda önemli dereceler elde ederek kendilerini gururlandırdıklarını söyledi.

Kırşehirli gençlerin eğitimde ve sporda oldukça iyi noktada olduklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Başarı başarının anahtarıdır. Kazanılan her başarı, yeni bir başarıyı açar. Kırşehirli gençlerimiz de bu başarıyla yetinmeyecek, başarılarına yenilerini ekleyeceklerdir. Sporcularımızın, ileri zamanlarda ülkemizi ve ilimizi daha iyi temsil ederek daha büyük şampiyonluklara imza atacaklarına eminim. Onlara her türlü desteği veriyoruz. Kendilerini yetiştiren öğretmenlerine, antrenörlerine ve anne-babalarına da teşekkür ediyorum. Spor yapmak derslere engel değildir. Aksine, spor yapan gençlerin dersleri daha iyidir. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Spor yapan gençlerin zihinleri daha açık olur. Bu duygularla, genç sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Şaban Güneş ve Antrenör Ziya Kaya’nın da yer aldığı program, Vali Necati Şentürk’ün müsabakalarda dereceye giren Okan Baydargök, Urkuş Işık, Senem Çelik, Halit Taş, Fatma Nur Turhan, Döndü Taş, Ayşenur Altuntaş ve Songül Akyüz’ü altınla ödüllendirmesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On