Neşet Ertaş’ın Evi Müze Olacak

3 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1161 defa okundu.
Neşet Ertaş’ın Evi Müze Olacak

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Kırşehir’e Gelerek Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti

 

Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Okan İbiş’in de yer aldığı ziyarette Vali Necati Şentürk ile görüşen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Kırşehir’in kültürel açıdan oldukça zengin kaynaklara sahip olduğunu söyledi.

Bozkırın Tezenesi halkın sanatçısı Neşet Ertaş, Ahi Evran-ı Veli gibi büyük üstatların memleketinde bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, bugünkü ziyaretinde Kırşehir’e ait kültür ve sanat projelerinin görüşüleceğini söyledi.

Vali Necati Şentürk de ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’ı medeniyetler beşiği, Ahiler kenti Kırşehir’de ağırlamaktan mutlu olduklarını belirtti.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Valilik ziyaretinin ardından Vali Necati Şentürk, Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Okan İbiş ve İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Yıldız Eraslan ile birlikte Halk Ozanımız Muharram Ertaş’ın evini ziyaret etti.

O bölgede yaşayan abdallarla da görüşen ve sohbet eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, bu evin “Neşet Ertaş Müze Evi” yapılacağını açıkladı.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Muharrem Ertaş’ın evinde yaptığı incelemelerin ardından Kırşehir’den ayrıldı.

VALİLİK BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On