Bakan Pakdemirli’den Başkan Bahçeci’ye;“KIRŞEHİR NE İSTERSE VERECEĞİZ”

14 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1301 defa okundu.
Bakan Pakdemirli’den Başkan Bahçeci’ye;“KIRŞEHİR NE İSTERSE VERECEĞİZ”

        

Bakan Pakdemirli’den Başkan Bahçeci’ye;

“KIRŞEHİR NE İSTERSE VERECEĞİZ”

Kırşehir Belediyesi ile Alım Garantili Sözleşmeli Tarımsal Üretim Protokolü İmza töreni için İlimize gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, teşkilatını yaptığı ziyarette, “Ak Parti belediyeciliğinin devamı çok önemli” diyerek “Gayemiz hedefimiz belli. 31 Mart Akşamı Allah izin verirse reisimize on sıfırı önüne koymak. Bu da bizi bahtiyar edecektir. Bizde inşallah bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

“ŞİMDİ Kİ KIRŞEHİR FOTOĞRAFI HAKİKATEN BENİ HAYRETE UĞRATACAK DERECEDE”

Kırşehir incelemelerine Vali İbrahim Akın’ın ziyareti ile başlayan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Valilik ziyaretinin ardından Kırşehir Belediyesine giderek Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den şehirde yapılan yatırımlar noktasında brifing aldı. Yapılan yatırımları ve yeni projeleri inceleyen Bakan Pakdemirli, Kırşehir Belediyesine her türlü desteğin verilmesini istedi. Belediye ziyaretinin ardından AK Parti Kırşehir teşkilatına geçen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli; “Kırşehir çok güzel ve özel bir il. Neşet Ertaş’ı, Hacı Bektaş’ı, Şeyh Edebali’si, her türlü zenginliği ve güzelliğiyle çok güzel bir il. Burada olmaktan ayrıca mutluyum. 15, 20 yıl önce buraya gelmiştim. Ama o zaman ki çektiğim Kırşehir Fotoğrafı ile bugünkü çektiğim Kırşehir fotoğrafı hakikaten beni hayrete uğratacak derecede. Her şey değişmiş. Ben özellikle tüm parti teşkilatıma ama çokta özellikle değerli başkanıma bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.”

“HEM TÜRKİYE ÇAPINDA HEM DE KIRŞEHİR ÇAPINDA GERÇEKTEN VATANDAŞIN DERDİNİ DERT EDİNDİK”

Muhalefet hiçbir zaman yıpranmaz ama her zamana iktidar yıpranır diyen Bakan Pakdemirli,

“Seçime gidiyoruz. Bu seçime giderken tekrar bazı şeyleri, hatırlayalım. Toplum hafızası unutmaya meyilli. 1970’li yılları hatırlayalım. Bugün ihtiyaç malzemesi, temel ihtiyaç olarak neyimiz varsa, Bakkallarda, marketlerde her yerde kuyruk vardı. Bugün bizim iki, dakikalık kuyruğa laf ediyorlar ama o zaman her şeyde kuyruk vardı. Otomobilinize benzin almak için akşam sıraya girenler, sabaha kadar sıra bekliyordu. Türkiye’yi bu hale getirmişlerdi. Koalisyonlar ülkeye yaramıyordu. 1980’li yıllarla beraber, Özal ile birlikte Türkiye bir atılıma girdi ve bu atılımla birlikte Şükür Türkiye 1980’li yıllarda ortalama yüzde beş büyüdü ama 1990’lara geldiğimizde yine koalisyonların ağına düştü ve 2000’li yıllara kadar Türkiye aydınlık ve güzel günleri ne yazık ki göremedi. 2000’li yıllardan itibaren başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde halkın derdini dert edinen, halka hizmet etmeyi görev edinen bir parti geldi ve büyük hizmetlere imza attı. Hem Türkiye çapında hem de Kırşehir çapında gerçekten vatandaşın derdini dert edindik. Bununda devamı gerekiyor. Her parti iktidarda kaldığı sürece oy oranı eksiliyor. Muhalefet hiçbir zaman yıpranmaz ama her zamana iktidar yıpranır.”

“KOALİSYON ÇIKARMAYACAK BİR SİSTEME İHTİYACIMIZ VARDI, O DA BAŞKANLIK SİSTEMİ”

Bizim istikrar için en az 5 yıl daha Ak Parti İktidarına ihtiyacımız var diyen Bakan Pakdemirli,

“Koalisyon çıkarmamayı Özal, Demirel ve geçmişte birçok liderinde istediği bir şeydi. Koalisyon çıkmaması ve işlerin daha hızlı yürümesi. Her şey için yasa çıkmaması, bazı şeylerin kararnamelerle yürümesi gerekiyordu bu sistemde sizlerin teveccühleri ile gelmiş oldu. Ancak önümüzdeki seçimler önemli. Bu seçimlere giderken bu sistemin tasdikini, vatandaş ve halk olarak bizimde yapmamız gerekiyor. Bir takım fırsat bekleyenler, hem içerde hem de dışarda bu işi tekrar masaya yatırmak, tekrar parlamenter sisteme geri döndürmek, tekrar koalisyonlar ortamından Türkiye’yi, geriye götürmek isteyenler var. Bizim istikrar için en az 5 yıl daha Ak Parti İktidarına ihtiyacımız var. Geçmiş seçimlerde aldığımız oyların hep ötesinde bir oy fazla alarak mutlaka daha fazla oy almamız gerekiyor. Bunun içinde daha çok çalışmamız gerekiyor.”

“EKONOMİYLE İLGİLİ BİR SALDIRI OLDU”

“Ekonomiye saldırı oldu. Bu kadar istikrarsızlaştırılmak istenmesine rağmen son 5 yılda çok güzel bir imtihan verdik. Vatandaşta çok güzel bir imtihan verdi. Vatandaş her zaman demokrasinin yanında oldu. Gezi olaylarını geçtik, 17-25 yargı darbesini geçtik,  darbeyi geçtik en son Ağustos ayında ekonomik darbeyi geçtik. Şimdi bundan sonra önümüzdeki sınav seçim. Bu seçim, çok önemli. Sadece belediyenin seçimi değil, sistemin devamı, demokrasinin devamı, son yüz yılda  yapmış olduğumuz kazanımların, Ak Parti, iktidarının, Cumhuriyet sisteminin devamı için bu seçim çok önemli. Bunun yanında Ak Parti belediyeciliğinin devamı içinde çok önemli.”

“KIRŞEHİR’İN FOTOĞRAFI BELLİYDİ. KIRŞEHİR KÖY GİBİ BİR YERDİ”

İnşallah 2024’e kadar Yaşar Başkanımızı tekrardan seçeceğiz. Ak parti belediyeciliğinin devamının devamını yapacağız diyen Bakan Pakdemirli,

 “Şimdi gerçek anlamda bir şehir olmuş, binlerce hizmet getirilmiş, bizde Yaşar Bahçeci başkanımıza zaten desteğimizi veriyorduk ama bundan sonra da Kırşehir ne isterse vereceğiz. Her türlü desteği esirgemememiz gerekiyor. Seçime gidiyoruz. Hepimizin gönlünde bir aslan yatıyor. 16 yıllık partiyiz. Bize küskünlerde var. Önce biz kendi insanımızın oyunu alacağız. Sonra bize oy vermeyenlere gideceğiz. Bu partide mevkiler gelip geçidir. Bu partide herkese fırsat var. Ben özel sektörden geldim ama bu teşkilatında bir üyesiyim. 2011 yılında Milletvekili adayıydım kaybettim. Sonra seçimlerde çalıştım. Tekrardan listelere gireyim diye aday adayı oldum ama yer alamadım. Ama bir gün dahi vazgeçmedim. Ben partime çalışacağım. Ve sonunda da kader kısmet bakan olarak karşınıza geldim. En önemli görevimiz Ak parti üyeliği. Bundan sonra ki görevlerin hepsi gelip geçicidir. Hepimiz seçime giderken kapıları tek tek çalacağız. Bize oy vermeyenlere bu Recep Tayyip Erdoğan’ın meselesi değil, bu memleketin, milletin, çocukların meselesidir diyerek oylarımıza oy katacağız. İnşallah 2024’e kadar da Yaşar Başkanımızı tekrardan seçeceğiz. Ak parti belediyeciliğinin devamının devamını yapacağız”

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN BAŞKAN BAHÇECİ’YE;

“KENDİ BAKANLIĞIMIZLA ALAKALI HANGİ GENEL MÜDÜRLÜK OLURSA GELDİĞİNDE NE İSTERSE EKSİKSİZ VERİN”

Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirli,

“Bizim 24 Haziran seçimlerinden önce bir iddiamız vardı. 16 yıllık Ak Parti İktidarı Türkiye’de her şeyi değiştirecek bir politika sergiledi. Sağlıktan, ulaştırmaya, Milli Eğitimden Milli Savunmaya, Tarımdan Hayvancılığa bütün alanlarda çok önemli yol kat ettik. Biz Kırşehir olarak Tarım ve Hayvancılık kentiyiz. Gelirimizin yüzde 60’ı aşağı yukarı tarım ve hayvancılıktan sağlıyoruz. 16 yıllık İktidar süresi boyunca da Tarım ve Hayvancılık politikalarından şehrimiz ziyadesiyle faydalandı ve besicilikte Türkiye’de sayılı bir şehir olduk. 24 Haziran seçimi öncesinde şunu söyledim. Bizler parti olarak dönüşümün birçoğunu sağlıkta, eğitimde yaptık. Önümüzdeki süreçte yeni dönemde güncellemenin bir önceki yılın ortalama avro değerinin belirli bir yüzdesi esas alınarak gerçekleştirildiğini daha istihdama dönük, katma değer oluşturacak, katma değer yaratacak yeni projeleri her fırsatta bütün bakanlarımıza Ankara’da anlatmaya çalışıyorum. Önümüzde çok önemli bir seçim var. İnşallah yerel yönetim seçimlerimizi yapacağız. Belediye başkanımız bir brifing verdi ve Bakanımız Sayın Pakdemirli Belediye başkanımıza kendi bakanlıklarıyla alakalı hangi genel müdürlük olursa geldiğinde ne isterse eksiksiz verin dedi. Allah ondan razı olsun. Bizim iddiamız hizmet. Biz milletimize hizmet etmek için yollara düştük. Bu hizmetlerimizin önümüzde ki süreçte de devam ettireceğiz.”

“31 MART’TA YAPILACAK OLAN SEÇİMLERE TAM ANLAMIYLA HAZIRIZ”

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Arslan,

“Partimiz kurulduğu günden beri her zaman birlik ve beraberlik içindeyiz. Her seçimde Gönültaşlarımız, kardeşlerimiz her alanda hâkimiyet kurmuş. Partimizin başarısı için canla başla çalışmışlardır. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlere tam anlamıyla hazırız. Moralimiz ve motivasyonumuz tam seviyede. Tam kardeşlerimiz üzerine düşen görevi yapıyorlar. Liderimizin ve AK Partimizin bertaraf edilmesi için birçok kesimin muhalefetin dışında hem içte hem de dışta bu bertaraf sağlamak için çalıştıklarını biliyoruz. Bizler hiçbir zaman için buna müsaade etmeyeceğiz. Bize gönül veren Gönültaşlarımıza teşekkür ederiz. Gayemiz hedefimiz belli. 31 Mart Akşamı Allah izin verirse reisimize on sıfırı önüne koymak. Bu da bizi bahtiyar edecektir. Bizde inşallah bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On