BAKAN KILIÇ  İFTAR’DA KIRŞEHİR’DE

14 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
389 defa okundu.
BAKAN KILIÇ  İFTAR’DA KIRŞEHİR’DE

IMG_3544 (1)            Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Kırşehir’de bugün İftar Çadırında İftar Programına Katılacak

2016 Gençlik Kampları Açılış Programı’nı Kırşehir-Kaman Ahi Evran Gençlik Kampı’nda gerçekleştirecek olan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ardından Kırşehir’de kurulan Meydan İftar Çadırında iftar programına katılacağı belirlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2016 yılı Gençlik Kamplarının açılışını, yaz döneminde yaklaşık 3600 ve tüm sene boyunca da yaklaşık 6000 gencimizi ağırlayan Hirfanlı Ahi Evran Gençlik Kampı’nda yapacak olan Bakan Kılıç, ardından kamp alanını ziyaret edip incelemelerde bulunacağı bildirildi.

Kamp merkezindeki programının ardından Kırşehir’de yapacağı bir dizi temastan sonra iftarda Kırşehirliler ile buluştu. Söz konusu programda Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan, Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli de hazır bulunacak.

İftarını Kırşehir Meydan İftar Çadırında yapacak olan Bakan Kılıç ardından Ankara’ya hareket edeceği öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On