BAKAN GELİYOR, MÜJDEYİ VERİYOR GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ TAMAM

24 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
324 defa okundu.
BAKAN GELİYOR, MÜJDEYİ VERİYOR GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ TAMAM

 

kooperatifcilige-de-ozel-bir-onem-verdik-169320Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi 27 Ağustos Cumartesi Günü Kırşehir’e Gelecek

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi 27 Ağustos Cumartesi günü Milletvekili Mikail Arslan’ın davetlisi olarak Kırşehir’e geliyor.

Bakan Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediye Başkanlığını ziyaret ederek, inşaası devam etmekte olan Ahi Külliyesinde de incelemelerde bulunacak.

Akabinde Kırşehirli işadamları, Sanayiciler,Dış Ticaret Tacirleri,Esnaf Odası Başkan’ı ve temsilcileri,STK Liderleri ile toplantıda bir araya gelecek olan Tüfenkçi; Kırşehir Gümrük Müdürlüğü’nün kuruluşunun müjdesini verecek.

Bakan Tüfenkçi’nin, alanda incelemelerde bulunarak, Kırşehir’deki sanayi kuruluşlarını da ziyaret etmesi bekleniyor.

Dış ticaret hacmi olarak Türkiye genelinde 37. sırada yer alan Kırşehir,400 milyon doları aşan gerçekleşmiş dış ticaret hacmine sahiptir. İlimizdeki dış ticaret tacirli firmalarla, ticaret il müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştirdiği stratejik hedef çalışmasında,2020 yılında dış ticaret hacmimizin 920 milyon doları aşacağı tespit edilmiştir. Türkiye genelinde gerçekleştirilen canlı hayvan ithalatının % 25’inden fazlasının Kırşehirli tacirler tarafından gerçekleştirildiği dikkate alındığında;Gümrük Müdürlüğünün Kırşehir’e kurulmasının Kırşehir ticaretine önemli katkılar sağlayacağı çok net.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On