BAKAN ELİTAŞ KIRŞEHİR’E GELMEYE SÖZ VERDİ

26 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
346 defa okundu.
BAKAN ELİTAŞ KIRŞEHİR’E GELMEYE SÖZ VERDİ

12495146_1107383809283464_1624665142269238131_n

Yerel ve Bölgesel Medya Buluşmasına Kırşehir Dahil Olmak Üzere 6 ilden 12 ayrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Katıldı

Kayseri İl Müdürlüğü tarafından “Yerel ve Bölgesel Medya Buluşması” düzenlendi. Kayseri’de gerçekleşen buluşmaya Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar katıldı.

6 ilden 12 ayrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı’nın katıldığı toplantı yaklaşık iki saat sürdü.

Kayseri, Sivas, Kırşehir, Niğde, Nevşehir illerinden toplam 170 televizyon, gazete ve haber ajansı temsilcilerinin katıldığı toplantının moderatörlüğünü Kayseri İl Müdürümüz Mehmet Uğurlu üstlendi.

Kırşehir’den Gazetemizin Genel Yayın  Yönetmeni ve aynı zamanda Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık, Ahi TV’den MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mehmet Emin Turpçu, katıldı. Kırşehir grubu aynı masada toplanarak Bakan Elitaş’ı soru yağmuruna tuttu. Genel Yayın yönetmenimizin Bakana sormuş olduğu soru Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Karaman’da yaşanan iğrenç olayda komisyon kurularak dört partinin birleşmesini sağladı. Dokunulmazlık konusun da da bu birleşme sağlanır mı sorusuna Bakan Elitaş zamanın yarıdan fazlasını bu sorulara cevap vermeye ayırdı. Son olarak Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş’ı Ahi Diyarı, Ozanlar Şehri Kırşehir’e davet etti. Bakan Elitaş’ta seve seve en kısa zamanda gelerek Ahi Kebabı ve Vali Kebabı yiyeceğine söz verdi.Toplantının çok verimli geçtiğini sadece Kayseri’nin bakanı değil İç Anadolu Bölgesi’nin de bir Bakanı olduğunu belirten Elitaş her fırsatta bölge gazetecileriyle bir araya geleceğine söz verdi.

Bakan Elitaş buluşmada yaptığı konuşmada, böylesine güzel ve verimli bir toplantıyı gerçekleştirdiği için Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri il Müdürlüğüne ve İl müdürü Mehmet Uğurlu’ya teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN