Bakan Canikli’den Ahi Evran Külliyesine Tam Destek

12 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
403 defa okundu.

20a5002292d30e5

Kırşehir Heyeti yeni kabinede görev alan Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli’yi ziyaret etti

Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya, Ticaret Odası Başkanı Selahattin Ekici, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk ve Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci’den oluşan Kırşehir Heyeti yeni kabinede görev alan Gümrük ve Ticaret Bakanın olarak görev alan Nurettin Canikli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bakanlık bürokratlarının da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Bahçeci, Bakan Canikli’ye Kırşehir Belediyesi tarafından yapılan ve TOBB, TESK ile TESKOMB’un katkılarıyla yapımı devam eden Ahi Evran Külliyesi inşaatı ile ilgili bilgiler verdi

Bakan Canikli’nin oldukça ilgiyle dinlediği brifing sonunda Başkan Bahçeci, Külliye inşaatının devam edebilmesi için Bakan Canikli’den destek istedi. Ahiliğin ülkemiz için önemli bir değer olduğunu vurgulayan Bakan Canikli ise Kırşehir’de çeşitli kuruluşların desteğiyle devam eden külliye inşaatına destek olacağını ve bu proje tamamlandığında Ahiliğin Kırşehir’den tüm dünyaya daha iyi duyurulacağını vurguladı.

Ziyarette ayrıca Başkan Bahçeci; 22-28 Eylül 2014 tarihleri arasında Kırşehir’de kutlanacak olan Ahilik haftasına Bakan Canikli’yi davet etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin sonunda Kırşehir heyeti Bakan Canikli’ye çeşitli hediyeler takdim etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN