Bahçelievler 4 yolu kavşağı ne zaman düzene girecek?

13 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
336 defa okundu.
Bahçelievler 4 yolu kavşağı ne zaman düzene girecek?

Köstebek yuvasına dönen Bahçelievler dört yol kavşağı araçlara hasar vermeye devam ediyor.

 

yol_kostebek_yuvasina_dondu_h6068

Mahalle sakinleri aylardır yolun yapılmasını beklerken yoldan çıkan tozlada balkona çamaşırlarını asamamaktan yakınıyorlar. Neden yapılmadığını anlayamadıklarını belirten mahalle sakinleri yolun bozuk olmasına rağmen hala belirli yerlerinde çalışma yapıp oranın da üzerini toprakla kapattıklarını belirttiler.

Seçimden sonra yapılır ümidiyle beklediklerini belirten mahalle sakinleri seçimin üzerinden bir hafta geçmesine rağmen çift taraflı yolun hala yapılmadığından yakınıyorlar.

Mahalle sakinleri yaptığı açıklamalarda “Başkanımızdan bu yolun bir an önce yapılmasını istiyoruz. Perişan haleyiz, kışın çamurdan yazın ise toz topraktan balkonlarımızda ne oturabiliyoruz, nede elbiselerimizi asabiliyoruz, arada bir suluyorlar tozmasın diye ama nafile. Araç suluyor havalarında ısınmasıyla çabucak kuruyor yollar. Bu yolun çözümü sulama olmamalı, incede olsa daha iyi bir asfalt çalışması yapılana kadar en azından incede olsa bir asfalt dökülmesini ve bizi bu çileden dertten kurtarmasını istiyoruz” diye ifade edildi.

Bizde 40Arena Gazetesi olarak mahalle sakinlerinin bu sorunlarını dile getirerek Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den bu konuya duyarlı olmasını ve mahalle sakinlerini bu çileden dertten kurtarmasını istiyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On