Bahçeci’den Yeni Yıl Mesajı

29 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
168 defa okundu.

thumbnail_yeni-yil

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yayınladığı yeni yıl mesajında, 2017 yılında Kırşehir’de her alanda hizmete devam edeceklerini belirterek Kırşehir’de hizmet çıtasının daha da yukarılara taşıyacağını söyledi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. Bilindiği gibi, göreve geldiğimiz günden bu güne kentimizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Kırşehir oluşturmak için gerekli tüm çalışmaları başlatarak şehrimizi daha yaşanabilir, modern ve huzur şehri yapmak adına bütün hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Şeffaf ve adaletli bir hizmet anlayışıyla şehrimiz için gerekli olan her şeyi yapmaya devam ediyoruz.

Kurumsallaşma yolunda adımları tek tek tamamlayarak şeffaf bir belediye anlayışı oluşturma gayesi ile çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Şehrimizde yaklaşık 8 yıldır her alanda çalışmalar yaptık. Çalışmalarımız 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da yeni projelerin hayata geçirilmesi ile devam edecek.

İnanıyoruz ki biz çalıştığımız müddetçe şehrimiz güzelleşecek, değişecek, yenilenecek, modernleşecek. Bütün bu güzel duygular ile yaşanılacak her yeni anın yaşanmadan önce yeni beklentileri, yeni umutları, iyimserliği beraberinde getirdiği; 2017 yılında ilimizde ve ülkemizde yardımseverlik, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği, içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı günler temenni ederek; hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum.” şeklinde konuştu

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On