BAHÇECİ’DEN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

19 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
289 defa okundu.
BAHÇECİ’DEN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

thumbnail_foto

Yaşar Bahçeci: “Çocuklarımızı ve Gençlerimizi Bu Özelliklere Sahip, Vatanımıza, Milletimize, En Önemlisi Kendilerine Yararlı Bireyler Olarak, Geleceğe Hazırlamak Bizlerin Vazifesidir.”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Bahçeci mesajında şunları belirtti:”Değerli Öğretmenler, Anne-Babalar ve Sevgili Öğrenciler; Uzun bir tatilin arkasından bir eğitim-öğretim yılına daha huzur ve güven içinde girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak olan okul; bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunan ve geleceğe ilişkin hedeflerimize ulaştıracak olan bir eğitim yuvasıdır. Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan eğitim-öğretim hayatında göstereceğimiz başarı, birer yetişkin olarak, yaşayacağımız hayatın temeli ve teminatı olacaktır. Çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır. Eğitimin temel hedefi, sağlıklı, çalışkan, üretken, araştıran, soruşturan ve yorumlayan bireyler yetiştirmektir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi bu özelliklere sahip, vatanımıza, milletimize, en önemlisi kendilerine yararlı bireyler olarak, geleceğe hazırlamak bizlerin vazifesidir. Bu duygu ve düşüncelerle; öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarının ve ailelerimizin 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının verimli geçmesini temenni eder, sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On